środa, 20 lutego 2019

NOL – Nie odpuść lata!

Podziel się:

Magazyn informacyjny Olsztyna i powiatu olsztyńskiego NOL – Nie odpuść lata!, w którym znaleźć można mnóstwo informacji o nadchodzących wydarzeniach muzycznych, kulturalnych oraz sportowych w całym regionie.

2014 - 08 - 20:

- OTWÓRZ
W numerze: To już ostatni numer wydawnictwa NOL — Nie odpuść lata. Liczymy, że zaspokoiliśmy wasz głód wiedzy o imprezach plenerowych i klubowych, o spotkaniach muzycznych i artystycznych, a także o wydarzeniach sportowych i rekreacyjnych. Na pożegnanie serwujemy wam rozkład jazdy nie tylko na dwa tygodnie, ale na półtora miesiąca.


2014 - 08 - 06:

- OTWÓRZ - KLIKNIJ!
W numerze: Wszystkich, którzy będą chcieli zaznać ochłody w cieniach i zieleniach starówki zapraszamy na koncerty gwiazd Olsztyńskiego Lata Artystycznego. Słoneczna plaża i nastrojowy koncert to najlepsze połączenie, takie wakacyjne, rekreacyjno-kulturalne „dwa w jednym” w naszym, olsztyńskim wydaniu. Tu znajdziecie też informacje o akcji Olsztyn. Aktywnie!

2014 - 07 -23:

- KLIKNIJ I OTWÓRZ!
W numerze: Koniec lipca to święto Olsztyna związane z jego patronem świętym Jakubem, zwanym też Większym lub Starszym. To czas dobrej zabawy. To szansa na spotkanie przyjaciół i sąsiadów oraz wspólne zanucenie „olsztyńskich” przebojów z niekwestionowanym hymnem ostatnich lat — piosenką „Olsztyn Kocham” naszego Czerwonego Tulipana. Jednak to nie wszystkie propozycje tego NOL-a! Tu także zapowiedź Dni Niemena oraz wiele innych atrakcji z Olsztyna i powiatu!


2014 - 07 -09:

 - OTWÓRZ - kliknij!
W numerze: Bogaty program Olsztyńskiego Lata Artystycznego i ciągle absorbująca akcja „Olsztyn. Aktywnie!” to wystarczająco dużo, żeby zabrakło czasu na inne przyjemności, a przecież mamy jeszcze interesującą ofertę sportową… Jednym słowem — brać, wybierać, korzystać!


2014 - 06 - 25:

OTWÓRZ - OTWÓRZ - kliknij
W numerze: Wracamy z NOL-em, czyli gazetą, którą musisz mieć tego lata! A w niej kalendarz imprez od 25 czerwca do 8 lipca. Zachęcamy Was do uczestniczenia w najlepszych imprezach w Olsztynie i w okolicy! Tu znajdziecie informacje o Olsztyńskim Lecie Artystycznym, a także o akcji Olsztyn. Aktywnie!


2012 - 08 - 22:

- OTWÓRZ
W numerze: Święto plonów. Rodzinny piknik nad Jeziorem Długim. Cezary Stoch. Targi chłopskie w Olsztynku. Dożynki w powiecie. Maleo Reggae Rockers.2012 - 08 - 08:

- OTWÓRZ
W numerze: Świat Basi. Święto sztuki. Ani Mru Mru. Pójdą boso.2012 - 07 - 18:

- OTWÓRZ
W numerze: Miasto balonów. Dni Miasta. Poczuj bluesa. Złoty Biskupiec.2012 - 07 - 04:

- OTWÓRZ
W numerze: Bez lipy. Powiat się bawi. Zamek śpiewa. Muza fest.2012 - 06 - 06:

- OTWÓRZ
W numerze: Olsztyn kibicuje. Euro w wersji mini.2011 - 08 - 25:

- OTWÓRZ
W numerze: Olsztyn w biegu. Dożynki. Raz, dwa, trzy w Olsztynie.2011 - 08 - 11:

- OTWÓRZ
W numerze: Zawody twardzieli. W bałkańskim kotle. Na pierogi. Teatr rządzi.2011 - 07 - 20:

- OTWÓRZ
W numerze: Imieniny św. Jakuba. Olsztyn. Aktywnie!. Śmiech na zdrowie.2011 - 07 - 06:

- OTWÓRZ
W numerze: Aktywne lato. Powiat świętuje. Bez lipy.2011 - 06 - 17:

- OTWÓRZ
W numerze: Bruk festiwal. Cuda na niebie. Śpiewajmy poezję.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB