środa, 2 grudnia 2020

200 tys. zł na bezpieczeństwo

2013-03-19 13:16:23 (ost. akt: 2013-03-19 13:28:33)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

200 tys. zł - taka kwota zostanie przekazana policjantom z budżetu samorządu województwa. Wszystko po to, by w regionie było jeszcze bezpieczniej.

Marszałek Jacek Protas podpisał porozumienie z nadinspektorem Józefem Gdańskim, komendantem wojewódzkim policji, na mocy którego fundusz wsparcia policji w Olsztynie zostanie dofinansowany kwotą 200 tys. zł.

- Wzrost bezpieczeństwa mieszkańców regionu, a także odwiedzających nas podróżnych i turystów to jeden z naszych priorytetów, dlatego co roku przeznaczamy na ten cel część środków z budżetu samorządu województwa – mówi marszałek Jacek Protas. – Wcześniej, jak co roku, przekazaliśmy także środki na działania Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w wysokości 360 tys. zł.

- To już kolejny raz, kiedy samorząd województwa wzbogaca fundusz policji - mówi nadinsp. Józef Gdański. - Pieniądze te zostaną przeznaczone na lepsze funkcjonowanie jednostek, zakup niezbędnego sprzętu, co ma pośrednio i bezpośrednio wpływ na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców Warmii i Mazur.
Urząd Marszałkowski

Kto jest Kim - Kto.wm.pl

Jacek Protas

Ocena: 81.25% (16 głosów)

Józef Gdański

Ocena: 100% (2 głosy)

więcej »

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB