środa, 16 stycznia 2019

Dziura goni dziurę, czyli nasze drogi jak ser

2013-04-17 14:16:19 (ost. akt: 2013-04-17 14:44:37)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Internauta

Tak wygląda droga z Łęgajn do Nikielkowa w kierunku Olsztyna. W niektórych miejscach nie da się już po prostu nie przejechać, bo wszędzie dziury - napisała do nas czytelniczka Dorota.

Taki stan powtarza się co roku i z roku na rok jest coraz gorzej. Obecne dziury ujrzały światło dzienne po pierwszej tegorocznej odwilży. Od lutego został postawiony znak ograniczający prędkość do 30 km/h.

Jak widać ten odcinek nie nadaje się do prowizorycznego łatania tylko do wymiany nawierzchni! Podobnie jest na innych drogach w gminie Barczewo, np. z Ramsowa do Jezioran.

W niektórych miejscach są już wręcz kratery! Wiele dziur nie zostało jeszcze załatanych z ubiegłego sezonu, a powstały nowe, więc tego już chyba nie można zrzucić na niesprzyjające warunki! Niestety, na moje nieszczęście, jestem użytkownikiem tej drogi, gdyż jest to moja codzienna droga do pracy. Kto zapłaci za nieuniknione zapewne naprawy podwozia?
Dorota S.


Przeczytajcie też: Kierowcy z Bartąga skarżą się, że droga do ich miejscowości jest w katastrofalnym stanie. Dziury w nawierzchni są coraz większe, a ich łatanie nie wystarcza.
Droga jak ser. Kierowcy z Bartąga mają już dość


Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB