Wtorek, 16 lipca 2019

Jazda z „Pasją”, czyli elka, z którą zdasz za pierwszym razem

2013-05-23 17:00:00 (ost. akt: 2013-05-23 12:59:32)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły jazdy

Wiemy już która szkoła nauki jazdy w Olsztynie jest najlepsza. Najwięcej głosów oddaliście na olsztyńską szkołę jazdy „Pasja”.

Plebiscyt Elka nad Elkami, czyli najlepsza szkoła nauki jazy w Olsztynie i w powiecie olsztyńskim trwał prawie dwa miesiące. Czytelnicy Naszego Olsztyniaka zadecydowali i wybrali. Najwięcej głosów oddaliście na olsztyńską szkołę jazdy „Pasja”.

Zamiłowanie do motoryzacji, pedagogiczne wykształcenie, wiedza, duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć teoretycznych i praktycznych oraz satysfakcja z umiejętnego przekazywania wiedzy przyszłym kierowcom - to atuty Szkoły Nauki Jazdy "PASJA" z Olsztyna.

- Wygrana w takim plebiscycie to dla nas potwierdzenie, że kursanci są zadowoleni z naszej pracy i darzą nas zaufaniem. Zanim założyłem „Pasję” uczyłem jeździć w innych szkołach. Najpierw sam, potem zatrudniłem kolejnych instruktorów — mówi Arkadiusz Przybyszewski, właściciel szkoły nauki jazdy „Pasja”.

— Cieszę się, że kursanci obdarzają nas zaufaniem i są zadowoleni. Staramy się wykonywać naszą pracę jak najlepiej w przyjaznej atmosferze. Stawiam na to, żeby być uprzejmym dla kursantów. Oczywiście ważne jest dobre przygotowanie do egzaminu, czyli rzetelne wykonywanie swojej pracy - dodaje Arkadiusz Przybyszewski.

Co o szkole sądzą sami kursanci? O to ich opinie:
* Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy „Pasja”! Wiedza praktyczna jak i teoretyczna jest przekazywana w sposób przejrzysty i rzeczowy. Atmosfera fantastyczna! Pan Arek świetnie wykłada teorię, w sposób prosty, zrozumiały, chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Miałam przyjemność jeździć z Gosią.

* Nauka jest tu czystą przyjemnością. Wspaniali ludzie, wspaniali instruktorzy! Teoria wykładana jest bardzo interesująco, przekazywana w sposób prosty i zrozumiały. Zdobytą wiedzę i cenne wskazówki idealnie wykorzystuje się w praktyce. Poziom przygotowania do egzaminu jest bardzo wysoki.

* Zdałam! Świetna szkoła, profesjonalna kadra. Podczas wykładów panowała przemiła atmosfera, natomiast przekazywana wiedza teoretyczna była wykładana w sposób jasny i zrozumiały.
.
(strona szkoły)


Serdecznie gratulujemy i życzymy szerokiej drogi.


TOP 10

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kursant #2304075 | 88.156.*.* 9 sie 2017 09:35

    Polecam:)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. kursantka #1107720 | 88.156.*.* 9 cze 2013 02:08

    Gratuluję:))))

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz