Piątek, 22 czerwca 2018

Barczewo. Dni miasta pełne muzyki. My też tam będziemy!

2013-07-04 19:00:00 (ost. akt: 2013-07-04 16:21:38)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Katarzyna Janków-Mazurkiewicz

Gdzie można bezkarnie łowić ryby pod więziennym murem? W Barczewie! Miasto świętuje i zachęca do przyłączenia się do zabawy. Do niedzieli trwają tam Dni Barczewa. My też tam będziemy. Nagród i atrakcji szukajcie też w namiocie „Naszego Olsztyniaka”.

— Warto z nami być i wziąć udział w Dniach Barczewa, bo to piękne miejsce, miasto wielu kultur. Z okazji święta miasta zaplanowaliśmy dużo atrakcji. Od poniedziałku do soboty odbywają się zawody sportowe w różnych dyscyplinach. Po zmaganiach sportowych zapraszamy młodzież w piątek na dyskotekę, a w sobotę i niedzielę zachęcamy całe rodziny do udziału w koncertach. Mam nadzieję, że atrakcyjny program spełni oczekiwania naszych gości — zachęca Mariola Łukowska-Juckiewicz, dyrektor Centrum Kultury i Promocji Gminy w Barczewie.
W sobotę uczestnicy będą walczyć o Puchar Burmistrza Barczewa. Początek już o godz. 6 rano przy Stawie Młyńskim, popularnie zwanym Więziennym. Kto zostanie mistrzem wędki? Warto spróbować swoich sił. Po pierwsze — powalczyć o nagrody, po drugie — zdobyć uznanie całego miasta.

Koncerty z fajerwerkami


W piątek coś dla fanów wakacyjnych imprez pod gwiazdami. Od godz. 20.30 do 23.30 odbędzie się dyskoteka pod wodzą didżeja Power Stage. Sobota i niedziela, czyli 6 i 7 lipca to tradycyjnie dni pokazów, atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a wieczorami koncertów. Od godz. 17 dorośli mogą bawić się przy muzyce zespołu rockowego Roswell, disco-polo Mejk, reggae i ska Majestic. W niedzielę na scenie amfiteatru staną zespoły z Centrum Kultury i Promocji Gminy, potem czekają nas kolejne występy m.in. Bartka Zdanowicza z zespołem, reggae bandu Tabu, folkowego rocka góralskiego w wykonaniu Turnioków. O godz. 22 miasto zakończy świętowanie pokazem fajerwerków.

Odwiedź namiot „Naszego Olsztyniaka”


W niedzielę szukajcie nas w namiocie „Naszego Olsztyniaka”. Czekamy na was od godz. 14.30. Przygotowaliśmy atrakcje. Po pierwsze, osoby, które podzielą się z nami opiniami na temat Barczewa mogą liczyć na nagrody. Podarunki wypełnione słodkościami po brzegi zapewnia piekarnia Cymes. A poziom cukru zbadają wam diabetyczki. Nie siedź w domu! Musisz być z nami. Czekamy również na mieszkańców, którzy przyniosą nam swoje zdjęcia z dzieciństwa. Oni z kolei otrzymają nagrody książkowe. Bądź z nami w Barczewie!
Katarzyna Janków-Mazurkiewicz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB