środa, 25 kwietnia 2018

Barczewo świętuje z góralskim przytupem i „Naszym Olsztyniakiem”

2013-07-06 19:00:00 (ost. akt: 2013-07-06 16:59:29)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Katarzyna Janków-Mazurkiewicz

Koncerty, animacje dla najmłodszych i miejski piknik, który przyciąga mieszkańców z całego powiatu olsztyńskiego. W niedzielę, 7 lipca ostatnie popołudnie z Dniami Barczewa. Będziemy tam z Wami. Czekamy w namiocie „Naszego Olsztyniaka”.

W niedzielę na scenie amfiteatru staną zespoły z Centrum Kultury i Promocji Gminy, potem czekają nas kolejne występy m.in. Bartka Zdanowicza z zespołem, reggae bandu Tabu, folkowego rocka góralskiego w wykonaniu Turnioków. O godz. 22 miasto zakończy świętowanie pokazem fajerwerków. W niedzielę szukajcie nas w namiocie „Naszego Olsztyniaka”. Czekamy na was od godz. 14.30.

Pierwsze osoby, które podzielą się z nami opiniami na temat Barczewa mogą liczyć na nagrody. Podarunki wypełnione słodkościami po brzegi zapewnia piekarnia Cymes. Na atrakcyjne prezenty mogą liczyć również mieszkańcy, którzy przyniosą nam swoje zdjęcia z dzieciństwa w Barczewie. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy pakiety z naprawdę dobrymi książkami.

Nie mieliście czasu zadbać o zdrowie? Pomożemy. Specjaliści z Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego w Olsztynie zmierzą poziom cukru we krwi oraz ciśnienie. Czekamy na Was!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB