środa, 19 czerwca 2019

By zwierzaki nie marzły

2013-11-08 14:39:45 (ost. akt: 2013-11-08 14:40:49)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

Kołdry, koce, poduszki. Zbliża się zima i najcięższy czas dla zwierzaków. Dobromiejscy miłośnicy czworonogów organizują zimową zbiórkę na rzecz schroniska w Tomarynach.

Otwórz swoje serce i pomóż bezdomnym psiakom. Stowarzyszenie Miasto Dobre dla Zwierząt organizuje akcję na rzecz międzygminnego schroniska w Tomarynach koło Biesala, które właśnie powstało. Potrzebne są miski, smycze, obroże, koce, poduszki, zabawki. Organizatorzy akcji liczą także na to, że znajdą się osoby, które zaadoptują zwierzaki, by te w połowie listopada nie trafiły do boksu, tylko znalazły nowy dom. A na taki czeka m.in. Pysia. Miała już dom, niestety zabrakło jej szczęścia i wróciła do przechowalni.

Z kolei 13-letni Teddy przebywa obecnie w przechowalni w Dobrym Mieście. Niestety zmarł jego właściciel i zwierzak pilnie potrzebuje nowego, który pokocha go równie mocno jak poprzedni. Jest przyjaznym psem, lubi towarzystwo ludzi i z pewnością odwdzięczy się wierną, psią miłością. Może ktoś weźmie go na zimę? Tak niewiele trzeba, by psiak spokojnie dożył starości.
Rzeczy można przynosić do Centrum Kultury w Dobrym Mieście przy ul. Olsztyńskiej 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20. Zbiórka trwa do 22 listopada.
Kajot

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB