Piątek, 3 kwietnia 2020

By wiedział, że ludzie potrafią też kochać...

2013-11-26 14:21:24 (ost. akt: 2013-11-26 14:27:54)

Autor zdjęcia: Stowarzyszenie Miasto Dobre dla zwierząt

Podziel się:

Był bardzo wystraszony, a na widok człowieka chował się do budy. Oto Coper. Kto mu da dom?

Coper obecnie przebywa w płatnym domu tymczasowym w Olsztynie. Jest pod okiem specjalistów, którzy pomogą mu stanąć na nogi i zaufać człowiekowi. To pies z lasu, który został przywieziony do gminnej przechowalni w Dobrym Mieście. Był bardzo wystraszony, a na widok człowieka chował się do budy. W pomoc zaangażowali się wolontariusze, ale niestety kilka wizyt w tygodniu dla Copra to mało, dlatego postanowiliśmy poprosić o pomoc specjalistów.

Akademia Psiaka i Kociaka z Olsztyna podjęła się wyzwania i przyjęła Coperka pod swój dach. Jak widać Coper świetnie odnajduje się w domu z innym psem, widzi w nim swojego przewodnika, bacznie obserwuje, że człowiek jest bardzo fajny. "Kuracja" wstępnie przewidziana jest na dwa miesiące. Coper już po tygodniu zrobił postępy. Na koniec listopada rusza międzygminne schronisko w Tomarynach koło Biesala i tu nasza prośba.

Po "kuracji" Coper będzie szukał kochającego i wyrozumiałego domku, aby nie trafić za kraty schroniskowej klatki, bo to będzie dla niego wielkie przeżycie i boimy się, że znowu nie zaufa człowiekowi. Niestety w schronisku takie psy jak Coper mają nikłe szanse na adopcje. Dlatego BARDZO PROSIMY o DOMEK dla Copra (najlepiej z innym psem). Jest możliwość na początku podpisania umowy na dom tymczasowy. To dla niego bardzo ważne.

Pies będzie wykastrowany, obecnie jest zaszczepiony, odrobaczony. Dowieziemy po wcześniejszym ustaleniu. Kontakt w sprawie adopcji: 698-627-140 po godz. 16.
Stowarzyszenie Miasto Dobre dla zwierząt

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. emma #1255572 | 79.184.*.* 27 lis 2013 21:41

    Mam nadzieję, że piesek znajdzie dobry dom. Serdecznie pozdrawiam wspaniałych wolontariuszy!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz