Czwartek, 16 sierpnia 2018


Jak Mikołajki, to tylko z Karuzelą. Musicie tu być!

2013-12-03 12:37:15 (ost. akt: 2013-12-03 13:14:39)

Autor zdjęcia: Katarzyna Janków-Mazurkiewicz

Podziel się:

Uwaga, mieszkańcy Biskupca! Już w piątek, 6 grudnia przyjedzie do Was mikołaj! Przyjdźcie tego dnia w godz. 11-18 do centrum handlowego Karuzela udekorować choinkę, która stanie na jego powitanie. Gwarantujemy niespodzianki i dobrą zabawę.

— Rok temu zapowiadaliśmy, że wspólne ubieranie choinki stanie się nową biskupiecką tradycją i dotrzymujemy słowa. W tym roku nie będzie to tylko dekoracja drzewka świątecznego Przygotowaliśmy dla mieszkańców wiele niespodzianek. Jedną z nich będzie mikołaj. Każdy będzie mógł sobie zrobić z nim zdjęcie. Będą też Śnieżynki, konkursy i drobne upominki, dlatego warto nas odwiedzić 6 grudnia — zachęca Joanna Marczak, dyrektor centrum handlowego Karuzela.

Co czeka na tych, którzy odwiedzą centrum handlowe?
- Nasze sklepy przygotowały ciekawą ofertę świąteczną, z której warto skorzystać. Znajdziecie tu pomysły na prezenty, ale również produkty do dań, których nie może zabraknąć na świątecznym stole. Dobrych cen i produktów szukajcie w naszych sklepach. Atrakcyjne promocje przygotował m.in. Media Expert — dodaje Joanna Marczak.

W ubiegłym roku do akcji przyłączyli się m.in. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 i 3 oraz maluchy z Przedszkola Samorządowego nr 5, Przedszkola Niepublicznego Jacek i Agatka oraz z punktu przedszkolnego Bajka z Biskupca. Nie brakowało też biskupieckich rodzin, które z entuzjazmem włączyły się w akcję. To dzięki wam choinka przed Karuzelą może stać się najpiękniejszą świąteczną dekoracją. Musicie tam być!


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. roberto #1262838 | 212.83.*.* 5 gru 2013 21:01

    Dużo fajnych rzeczy się dzieje widzę! Dzisiaj w nocy w Media Expertcie na stronie - wyprzedaż (można pobuszować troszkę :D), dodatkowo na ich fejsbóku można zagrać w konkursie o Simsach i wygrać fajne rzeczy... zapowiadają się super Mikołajki :) :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz