Poniedziałek, 24 lutego 2020

Czas na kino. Mamy bilety

2014-03-13 11:30:00 (ost. akt: 2014-03-13 18:08:10)

Podziel się:

Tym razem w kinie Helios coś dla dzieci i dla dorosłych. Sprawdźcie!

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać sms z uzasadnieniem w czwartek w godz. 11-20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

* Obietnica
Produkcja Anny Kazejak to kolejny film na temat nastoletnich pragnień, pierwszych rozczarowań i budowania życia w realu obok internetowej rzeczywistości. To opowieść o pokoleniu, które komunikuje się w wirtualnym świecie nie bierze odpowiedzialności za to, co dzieje się w prawdziwym świecie. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i narkotykami. Debiutująca na ekranie Eliza Rycembel wciela się w rolę nastolatki, która staje się współczesną wersją Lady Makbet.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248


* Ocalony
Krytycy piszą, że to następca szeregowca Ryan’a i bezlitośnie prawdziwy obraz współczesnej wojny. Film twórcy oparli na wspomnieniach członka Navy Seals Marcusa Luttrella, który jako jedyny ocalał z oddziału po tym, jak wszyscy wpadli w zasadzkę Talibów w Afganistanie w 2005 roku.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248


* Filmowe poranki ze Scooby-Doo
W niedzielę, 16 marca o godz. 10.30 w olsztyńskim Heliosie nie tylko maluchy będą mogły wziąć udział w wydarzeniu, którego głównymi bohaterami będą bohaterowie kreskówki Hanna Barbera. W programie obok projekcji czeka moc konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i wspólna zabawa z dreszczykiem emocji. Cykl rozpoczyna film z 2013 roku „Scooby-Doo! Upiór w Operze”. Scooby Doo, Kudłaty i Brygada detektywów wybierają się w podróż do Chicago, gdzie wezmą udział w programie „Talent Star”.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248


* Droga na północ
Film przez wiele tygodni utrzymywał się na czele fińskiego box office’u i w czteromilionowym kraju obejrzało go aż 200 tysięcy widzów. 40-letni pianista zawodowo odnosi sukcesy, ale jego życie prywatne legło w gruzach. Opuszcza go żona, a pod jego drzwiami staje ojciec, którego nie widział ponad 30 lat. Skandynawskie klimaty i do bólu prawdziwa ludzka historia.
Seans w DKF „Za” w czwartek, 13 marca w CEiK-u o godz. 19. Bilety: 10 zł.


Regulamin

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB