Wtorek, 7 lipca 2020

Ajdol 2014. Zaśpiewaj na Górce Kortowskiej!

2014-03-24 12:55:46 (ost. akt: 2014-03-26 17:11:44)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Podziel się:

Jak co roku wiosną trwają poszukiwania talentów wokalnych wśród studentów UWM. Pomóż odnaleźć nowego Ajdola!

- Zgłoś się do konkursu i wygraj niepowtarzalną szansę zaśpiewania dla najlepszej publiczności w Polsce na Górce Kortowskiej podczas Kortowiady 2014. Dodatkowo dla półfinalistów przygotowaliśmy wspaniałe nagrody - informują organizatorzy imprezy.

To kolejna już edycja Ajdola. Konkurs ten pozwala nie tylko wygrać i pokazać się szerszej publiczności, ale również świetnie się bawić. Studenci otrzymają raz jeszcze niezwykłą szansę na występ podczas juwenaliów. Scena główna na Górce Kortowskiej czeka na najlepszych!

- Konkurs składa się z trzech części: W pierwszej wyłaniani są w drodze eliminacji uczestnicy, którzy przechodzą do drugiej części - półfinałowej. W części półfinałowej Ajdola, wybrani zostaną finaliści. Uczestnicy Konkursu Ajdol wykonują jedną piosenkę podczas eliminacji. Ich występy oceniać będzie specjalnie powołane jury - informują organizatorzy.

Chcesz wziąć udział? Nic prostszego! Wystarczy zapoznać się z Regulaminem Konkursu Ajdol 2014, przyjść na eliminacje i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Podczas eliminacji decyduje kolejność zgłoszeń! Nie zwlekaj więc... startujemy od 26 marca!

Wszystkich chętni powinni zgłosić się na eliminacje: 26 marca, 2 kwietnia i 8 kwietnia do Klubu Studenckiego RAKOR o godzinie 20.

Półfinał już 23 kwietnia, a nagrodą główną w konkursie jest występ podczas Juwenaliów Olsztyńskich Kortowiada 2014 na Górce Kortowskiej.
źródło: FB Kortowiada

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB