Wtorek, 7 lipca 2020

Biuro Mediów i Promocji UWM zaprasza

2014-03-25 15:19:09 (ost. akt: 2014-03-25 15:31:01)

Podziel się:

Autor zdjęcia: UWM

* 27 marca (czwartek) w Centrum Konferencyjnym w Kortowie przy ul. Dybowskiego odbędzie się konferencja Wandalizm dzieł sztuki. Organizatorem jest Katedra Kryminologii i Polityki Kryminalnej Wydziału Prawa i Administracji.

* 28 marca (piątek) o godz. 11.00 w budynku Starej Kotłowni w Korotowie przy ul. Prawocheńskiego 9 - siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii, odbędzie się XVIII posiedzenie Regionalnego Komitetu Sterującego ds. Regionalnej Strategii Innowacyjności Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele kluczowych środowisk gospodarczych i społecznych regionu: przedstawiciele władz województwa, kuratorium, instytucji otoczenia biznesu, przedsiębiorców, instytucji finansowych oraz innych regionalnych organizacji, działających na polu innowacji i technologii. Zostanie zatwierdzona lista stypendystów projektu o akronimie RIM WIM.

Projekt, który ma na celu wsparcie młodych naukowców regionu Warmii i Mazur jest realizowany przez CIiTT i stanowi czwarty projekt wspierający doktorantów i młodych pracowników naukowych naszego województwa.

* 30 marca (niedziela) o godz. 17 zapraszamy na koncert Chóru im. Prof. W. Wawrzyczka, zorganizowany z okazji 15-lecia UWM. Koncert odbędzie się w Sali Kopernikowskiej Zamku Kapituły Warmińskiej. Wstęp wolny.

* W dniach 4-5 kwietnia na Wydziale Humanistycznym odbędzie się konferencja XXI wiek w literaturze. Uczestnicy będą dyskutować nad najnowszymi teoriami badawczymi oraz zjawiskami w literaturze polskiej w kontekście europejskim i światowym. Miejsce obrad - Centrum nauk Humanistycznych Kortowo, ul. Obitza 1.

* 10 kwietnia (czwartek) w Centrum Konferencyjnym w Kortowie przy ul. Dybowskiego, Aula Karmazynowa, odbędzie się konferencja Przeciwdziałanie patologiom na rynku żywności. Organizatorem jest Katedra Kryminologii i Polityki Kryminalnej Wydziału Prawa i Administracji.

* 05 kwietnia (sobota) o godz. 17 odbędzie się koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Kortowo". Zapraszamy wszystkich sympatyków polskiego folkloru do Sali Kongresowej Centrum Konferencyjnego UWM. Wstęp wolny.

* W dniach 25-26 kwietnia odbędą się III Kortowskie Zawody Autostopowe Start 25 kwietnia w piątek o godz. 9 (od 8.00 wydawanie numerów startowych i mapek) z siedziby AKT (DS 1 – wejście od strony Kortówki). Meta i rozdanie nagród 26kwietnia o godz. 16.00 w Wiśle na polu namiotowym „Pod skocznią”. Zawodnicy mają 31 godzin na dotarcie do mety. Szczegóły
Biuro Mediów i Promocji UWM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB