Poniedziałek, 17 grudnia 2018

Na ekranie. Mamy bilety do kina

2014-04-17 10:52:23 (ost. akt: 2014-04-17 11:02:52)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać sms z uzasadnieniem w czwartek w godz. 11-20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

* Niebo istnieje… naprawdę
Ojciec sympatycznego kilkulatka z niewielkiego miasteczka staje przed wyzwaniem. Ma opowiedzieć o nadzwyczajnym przeżyciu, którego doświadczył jego syn. Film na podstawie bestsellerowej powieści Todda Burpo i Lynn Vincent „Niebo istnieje... naprawdę”, którą oparto na autentycznej historii. Produkcja scenarzysty „Braveheart” i reżysera „Byliśmy żołnierzami” opowiada prawdziwą historię chłopca, który przeżył śmierć kliniczną. Z rozbrajającą prostolinijnością przedstawia spotkania z członkami rodziny, którzy zmarli przed laty i… z aniołami.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* Syn Boży
Już dziesięć lat minęło od wielkiej popularności „Pasji” Mela Gibsona, którą w Polsce obejrzało ponad 3,5 miliona widzów. Teraz czas na realizację producentów serialu „Biblia”. To ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazująca życie Chrystusa — od narodzin aż po zmartwychwstanie. Krytycy podkreślają, że obraz zrealizowano z wielkim inscenizacyjnym rozmachem, a realia są opisywane z niezwykłą drobiazgowością. Atutem filmu jest również muzyka, którą skomponował Hans Zimmer, uhonorowany Oscarem twórca kompozycji do „Zniewolonego. 12 Years a Slave”, „Incepcji” czy „Króla Lwa”.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

* Sarila
To urokliwa ekranizacja jednej z najpiękniejszych eskimoskich legend. Edukacyjna wyprawa zachęci najmłodszych do poznawania zwyczajów mieszkańców Alaski i Kanady. Gdy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jedynym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila. Na czele ekspedycji staje syn wodza Putulik, jego piękna narzeczona Apik i młody czarodziej Markussi. Oczywiście muszą się też pojawić czworonożni przyjaciele Eskimosów, czyli wesoły zaprzęg psów husky.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* Matterhorn
W czwartek, 17 kwietnia w DKF „Za” w CEiIK-u obejrzymy film „Matterhorn”. Obraz, który w komiczny sposób podejmuje tematy samotności, religijności, hipokryzji i męskiej przyjaźni. Początek seansu o godz. 19.

* Animacje dla dorosłych
W piątek, 18 kwietnia o godz. 18.30 w sali kinowej TU SIĘ MOVIE zobaczymy przegląd filmów znakomitego animatora Leszka Komorowskiego. W sobotę, 19 kwietnia o godz. 17 z kolei „Muszla w trawie”, czyli bardzo niepokojący przegląd filmów Jerzego Kaliny.
Wstęp 10 zł za jeden dzień i 15 zł na dwa dni. Sala kinowa TU SIĘ MOVIE, al. Wojska Polskiego 30 A.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB