Czwartek, 4 czerwca 2020

Bezpieczne wakacje

2013-05-29 11:51:54 (ost. akt: 2015-06-22 11:38:00)

Podziel się:

Wakacje to wyjątkowy czas dla dzieci i młodzieży. Upragnione dni wolne od nauki, wyjazdy na kolonie, obozy, możliwość poznania nowych miejsc, zawarcia ciekawych znajomości. Ale przede wszystkim wakacje to okazja do wypoczynku.

czerwiec 2015

- OTWÓRZ
W numerze: Do młodych: czerpcie z lata całymi garściami. Pierwszy dzień wakacji to jeden z tych dni w roku, na które czeka się szczególnie. Po całorocznej nauce przychodzi czas odpoczynku, relaksu, laby. Niestety, nie zawsze tak jest. Zdarza się, że pamiątką z wakacji są nie tylko nowe znajomości, zdjęcia i wspomnienia, ale także gips na nodze czy wyczyszczone konto. Takich wakacji wam nie życzymy. Życzymy wam za to czasu pełnego tylko pozytywnych przeżyć. I właśnie dlatego, jak co roku, oddajemy w wasze ręce wydawnictwo „Bezpieczne wakacje”. Znajdziecie tu wiele porad, jak zachować się w różnych sytuacjach — na plaży, w podróży, na wyjeździe, na podwórku, ale i podczas korzystania z tabletu czy komputera. Do rodziców: przeczytajcie, by chronić swoje dzieciaki. Zaczynające się wakacje to dla dzieciaków czas laby, ale także pokus. Niestety, to co dzieciom wydaje się tylko dobrą zabawą, może mieć czasem bardzo przykre konsekwencje. To od nas, rodziców, zależy, czy wyposażymy nasze dzieciaki w narzędzia pozwalające im zachować czysty umysł i rozsądek. Dlatego też zachęcamy wszystkich rodziców, bez względu, czy wasze dziecko ma lat 7, czy 17, do lektury „Bezpiecznych wakacji”. Tu znajdziecie też porady adresowane również do was, dotyczące podróży samochodem czy zabezpieczenia domu.


czerwiec 2014

- OTWÓRZ
W numerze: Przed nami kolejny okres letniego wypoczynku — wyjazdów, kolonii, obozów i wielu innych form spędzania czasu wolnego. Wakacje są przede wszystkim po to, aby odpoczywać, bawić się, realizować zainteresowania, na które brakuje czasu w ciągu roku szkolnego. Zadbajmy o to, by dzieci wypoczywały spokojnie i bezpiecznie. W tym przyda się Wam nasza gazeta.

czerwiec 2013

- OTWÓRZ
W numerze: Zadbajmy o to, by dzieci wypoczywały bezpiecznie. Co zrobić, aby wakacyjny wyjazd nie zamienił się w horror z powodu rachunków za leczenie, zepsutego samochodu czy zalanego pod naszą nieobecność mieszkania? Planując urlop, warto przewidzieć wszystkie złe sytuacje. Wakacje to czas ożywionego ruchu na drogach. Aby podróż przebiegła bezpiecznie, musimy zadbać o stan naszego samochodu i zapewnić komfort jazdy wszystkim pasażerom.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. borzon #1788298 | 31.178.*.* 3 sie 2015 23:19

    Wyjeżdżać autem bez assistance'a poza kraj to czysta głupota. Głupia awaria, holowanie i płacisz więcej niż za wakacje.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz