Czwartek, 26 kwietnia 2018

Fincher straszy, Kot wzrusza, a Pudłaki bawią. Bilety do Heliosa

2014-10-09 10:30:00 (ost. akt: 2014-10-09 10:12:52)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Kto ma ochotę pójść do kina?

Aby dostać jeden bilet do kina na seans 2D, należy wysłać sms z uzasadnieniem w czwartek w godz. 11-20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.


Pudłaki
Tytułowe Pudłaki mieszkają pod brukowanymi uliczkami Serbridge. Obraz powstał na podstawie książki Alana Snowa „Here Be Monsters”. Akcja rozgrywa się erze wiktoriańskiej, w mieście, którego mieszkańcy mają obsesję na punkcie pieniędzy, klasy i wykwintnych, śmierdzących serów. Wszystko co złe przypisują Pudłakom. W rzeczywistości to urocze zwierzątka, które nigdy nikomu nie zrobiłyby krzywdy. A swoją nazwę zyskały od tego, że noszą kartonowe pudła tak, jak żółwie skorupy. A niepotrzebne ludziom rzeczy zamieniają w magiczne wynalazki.

Helios
2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248
Zaginiona dziewczyna
Ten film pokochali Amerykanie, a dowodem na to jest fakt, że w czasie weekendu zarobił 38 milionów dolarów. Piąta rocznica ślubu Nicka i Amy miała być powodem do świętowania. Stało się inaczej. Żona głównego bohatera znika. Najpierw zostaje uznana za zaginioną, wkrótce za zamordowaną. Głównym podejrzanym staje się mąż (genialna kreacja Bena Afflecka), który na wszelkie pytania dotyczące żony nie potrafi udzielić żadnej odpowiedzi. David Fincher, reżyser m.in. takich filmowych hitów jak „Siedem” stworzył kolejny ambitny thriller.

Helios
2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248
Bogowie
Zbigniewa Religę pacjenci nazywali świętym, choć on sam podkreślał, że jest niewierzący. Genialny polski kardiochirurg po powrocie ze Stanów Zjednoczonych chce zmienić podejście konserwatywnej frakcji lekarzy. W produkcji obserwujemy jego drogę do pierwszego w Polsce przeszczepu serca. Autor Łukasz Palkowski, twórca m.in. „Rezerwatu” stworzył ciekawą historię o jednej z ważnych postaci polskiej medycyny. Film zdobył najważniejsze nagrody wrześniowego festiwalu w Gdyni, m.in. za główną rolę Tomasza Kota, dla najlepszego filmu i za najlepszy scenariusz.

Helios
2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB