Piątek, 10 lipca 2020

Fascynacje olsztyńskiej projektantki

2014-11-24 13:00:00 (ost. akt: 2014-11-24 12:06:31)

Podziel się:

Barbara Cały, artystka z Olsztyna udowadnia, że nie brakuje jej pomysłów. Podsumowaniem roku pracy będzie pokaz „Fascynacje”, który odbędzie się 30 listopada o godz. 16.30 w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych.

Listopadowy pokaz w CEiIK-u to dzieła z tegorocznej kolekcji Barbary Cały oraz nowości, które szykuje specjalnie na ten wieczór. To kolekcje wykonane ręcznie na szydełku. Jej sukienki, w których z talentem łączy różne materiały, wzbudzają zachwyt. Artystka od lat konsekwentnie trzyma się bieli, choć prezentuje też sukienki w czerni, głębokiej czerwieni, beżach i brązach. Kolekcje sygnowane jej nazwiskiem uświetniają najbardziej prestiżowe imprezy. Są przedmiotem dumy właścicielek. A każda z kreacji jest niepowtarzalna i malowana nićmi, zainspirowana przyrodą i otaczającym światem.

Suknie Barbary Cały są wykorzystywane do filmów, sesji fotograficznych i programów telewizyjnych. Stroje zawsze wzbudzają zachwyt. I niejedna pani po pokazie stwierdza — muszę mieć tę sukienkę w szafie.
Kajot

Kto jest Kim - Kto.wm.pl

Barbara Cały

Ocena: 100% (1 głos)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB