Poniedziałek, 13 lipca 2020

Punkowy zryw Julii Marcell. Mamy bilety

2014-12-04 11:20:00 (ost. akt: 2014-12-03 11:21:46)
Julia Marcell

Julia Marcell

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Podziel się:

Kapitalna Julia Marcell z post-punkowymi inspiracjami z płyty „Sentiments” wystąpi w piątek, 5 grudnia o godz. 19 w CEiIK-u.

Rockowa, czasem nawet z punkową zadziornością. Nowa Julia Marcell zaskoczy nawet najbardziej wiernych fanów. Może będzie to zaskoczenie, ale z pewnością nie rozczarowanie. Julia Marcell koncertowała w Tokio, ma na koncie Paszport „Polityki”, a brytyjski dziennik „The Guardian” zaliczył ją do prestiżowego grona „ludzi jutra”.

W czasie olsztyńskiego koncertu usłyszymy materiał z płyty „Sentiments”. To mroczny album o nowym brzmieniu. Artystka mówi, że był inspirowany twórczością takich zespołów jak Black Sabbath czy AC/DC. Też najbardziej osobisty album, z aranżacjami przywodzącymi na myśl garażowe brzmienia. Marcell jest zadziorna, inspirująca, niebanalna, w niektórych utworach nawiązuje do kompozycji awangardowego i kultowego dziś Joy Division. To inna, ale jakże ciekawa Julia Marcell. Pora na nowo zachwycić się muzyką Marcell.
Kajot

Julia Marcell 5 grudnia o godz. 19 w CEiIK-u. Bilety: 35 zł/45 zł.
4 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms o treści no.bilety5.x pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Głosowanie trwa w czwartek w godz. 10-20. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB