Sobota, 10 grudnia 2016

WOŚP zagra w niedzielę w Olsztynie. PROGRAM

2015-01-07 14:49:04 (ost. akt: 2015-01-07 14:58:04)

Podziel się:

Sprawdź, co się w wydarzy w Olsztynie podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

8 stycznia (czwartek)
od 8 | Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gdyńska 17
KIERMASZ CIAST

10:40-12:20 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, ul. Krasickiego 2
KONCERT TALENTÓW ZSO 7 dla uczniów i rodziców


9 stycznia (piątek)
7:30-15:00 | Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101, ul. Mroza 25
101 POMYSŁÓW NA POMOC – wystawa prac „stojedynkowych” uczniów i rodziców

od 8:00 | Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gdyńska 17
KIERMASZ CIAST

9:45 | sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Kołobrzeska 13m
Konkurs szkolny DLA ORKIESTRY

9:45-16:00 | Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Barczewskiego 11a
Warsztaty plastyczne DZIECIĘCE SERDUSZKO – ozdoba z masy solnej za symboliczny grosik


10 stycznia (sobota)
12:00-16:00 | Gimnazjum nr 13, ul. Jeziołowicza 2
Festyn SERCEM Z LUDŹMI – występy, pokazy, konkursy, gry i zabawy, tańce, konkurencje sportowe na lodowisku, bal karnawałowy dla najmłodszych, przegląd mikroform artystycznych szkolnego Teatru „Światło Cień” i kiermasz ciast

14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa „Urania”, al. Piłsudskiego 44
Mecz piłki siatkowej INDYKPOL AZS OLSZTYN vs. ASSECO RESOVIA RZESZÓW

18:00 | Kortowo, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM, ul. Dybowskiego 11
STUDENCKI FINAŁ – występy, licytacje i zbiórki w najważniejszych punktach Kortowa


11 stycznia (niedziela)
od 8:00 | Kortowo, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM, ul. Dybowskiego 11
STUDENCKI FINAŁ – występy i zbiórki w najważniejszych punktach Kortowa

9:00-13:00 | Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Pieczewska 10
DZIECI DZIECIOM I SENIOROM – występy, pokazy taneczne, taekwondo, spotkanie z tajemniczym rycerzem i siatkarzami AZS, pomiar ciśnienia, poziomu cukru i tkanki tłuszczowej, szalona fotka w fotobudce i degustacje wypieków piekarni Cymes

9:00-18:00 | Liga Obrony Kraju, ul. Westerplatte 1
OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE z broni pneumatycznej

10:00-11:00 | PlaySchool, ul. Dąbrowszczaków 4/6
SZYCIE SERDUSZEK

10:00-13:00 |Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, ul. Bałtycka 37a
OTWARTE ZAJĘCIA WE WSPINANIU na sztucznej ściance dla każdego

10:00-14:00 | Przewozy Regionalne, Dworzec Główny, pl. Konstytucji 3 Maja 1
POCIĄG DO SERC – przejazd Elfem, drezyną, szkolenie „małego maszynisty” itp.

10:00-16:30 | Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Kętrzyńskiego 10
GRAMY Z POMPĄ W SP 15 – występy uczniów, zabawy z fantami, pokaz tańca Capoeira, turniej sportowy, 5. Orkiestrowe Dyktando Ortograficzne, kiermasz książek, pchli targ, Wiejska Chata, Serduszkowa Kawiarenka, degustacja soków i pomiar cukru

10:00-17:00 | Warmińsko-Mazurski Cech Naturoterapeutów, ul. Prosta 38
PRZEZ NATURĘ DO ZDROWIA – zabiegi i konsultacje radiestetów, masażystów, fizjoterapeutów i innych naturoterapeutów

10:00-20:00 | Warmiolandia – Kraina Warmisia, ul. Lubelska 29g
WIELKIE GRANIE Z WARMISIEM – animacje dla dzieci i nie tylko

11:00 | Jezioro Długie
PRZEDPOŁUDNIOWY ORKIESTROWY BIEG MUNDUROWYCH

11:00-12:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel", ul. Jeziorna
KĄPIEL MORSÓW oraz pokazy taneczne i ratownictwa medycznego

11:00-13:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel", ul. Jeziorna
BEZPIECZNY LÓD – pokaz akcji ratunkowej i prezentacja sprzętu używanego przez olsztyńskie służby ratunkowe

11:00-13:00 | Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Moniuszki 10
JEDYNKA GRA Z WOŚP – koncert uczniów SP 1, kawiarenka i sklepik „za datek”

11:00-14:00 | Aura Centrum Olsztyna, al. Piłsudskiego 16
WOŚP w Aura Centrum Olsztyna – w atrium występy, pokazy kuglarskie i animacje dla dzieci, a przed biblioteką Abecadło, loteria fantowa MZPiTU

11:00-14:00 | Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, ul. Artyleryjska 3f
LOTERIADA WSIiZ

11:00-17:00 |Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie, WSP im. Janusza Korczaka
w Warszawie, ul. Sikorskiego 23
OD PRZEDSZKOLA DO AKADEMII – doświadczenia i warsztaty dla dzieci i dorosłych, konkursy, zabawy ruchowe, pokazy chodzenia na szczudłach, fryzjerstwa, makijażu i samochodów uczestniczących w Night Power, przejażdżki konne, koncerty Ani Brody, polowanie na fanty, fontanna czekoladowa, poczęstunki i inne atrakcje

12:00-13:30 | Biblioteka Abecadło (Aura Centrum Olsztyna), al. Piłsudskiego 16
SERDUSZKOWY BAL – konkursy, zabawy, przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”, występ studentów Instytutu Muzyki UWM pt. „Kolędy i pastorałki”, stoisko wolontariuszy i pracowników MZPiTU

12:00-14:00 | Pływalnia Uniwersytecka, ul. Tuwima 9
SPACERY PODWODNE – zajęcia z podstaw nurkowania, ćwiczenia ze sprzętem nurkowym

12:00-15:00 | Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25
PROSTO Z SERCA – występy, malowanie twarzy, kącik małego artysty, loteria fantowa i poczęstunek

12:00-15:00 | Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych, ul. Paderewskiego 10
AKADEMIA KARATE – zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży

12:00-16:00 | Stare Miasto, róg ul. Staromiejskiej i św. Barbary
GOLDEN RETRIEVERY DZIECIOM – poznaj nas i nasze psy

12:00-17:00 | Stare Miasto
…TO JAK, POMOŻECIE? – pokaz zabytkowych samochodów i motocykli, przejażdżki

14:00-19:00 | Stare Miasto, plac przy Scenie Staromiejskiej
Kampania UNIWERSYTETU NOWOCZESNEGO OBYWATELA z zakresu zdrowia rodziny i jej bezpieczeństwa

12:00-20:00 | Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26
SCENA WOŚP w Galerii Warmińskiej
Wystąpią: Sara Szymczak i MABS, Olsztyńska Grupa Smyczkowa ABSOLWENT z Miejskiego Ośrodka Kultury, Soul’s Sound, quizy i zabawy dla dzieci z Grupą Happy, Kendo Shodokan Olsztyn, Grupa Skrzypcowa SUZUKI, Orkiestra Wiolonczelowa i mali pianiści - uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie oraz Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach, uczniowie Studia Gitary GOOSTAW, m.in.: Oliwia Mrozowicz, Mateusz Wodzicki i Julia Horba, Zespół Fletowy, Chór DeNovo, Teatr Form Niezależnych – Korzunowicz z „Teatralną Wyczarowywanką”, Binge, TEB Edukacja, Kilometrowa Orkiestra Świątecznej Pomocy, a na zakończenie: Jafia – współtwórcy hymnu WOŚP

13:00-14:45 |Automobilklub Warmiński, ul. Nowowiejskiego 1
21. JAZDA Z MISTRZEM – przejazdy w roli pilota z najlepszymi kierowcami Warmii i Mazur

13:00-18:00 | Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26
KILOMETROWA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – przebiegnij kilometr na bieżni, odbierz pieniądze
i wrzuć do puszki

14:00 |od Ratusza do ul. Kętrzyńskiego
IV Bieg POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ (rejestracja uczestników w Ratuszu od godz. 12:00)

14:00-18:00 | sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, ul. Kościuszki 39
DWA KONCERTY – wystąpią uczniowie Szkoły Muzycznej „Yamaha” i Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia

15:00-18:00 | Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, ul. Olsztyńska 28
POZYTYWNIE ZAKRĘCENI – Od przedszkola do Seniora – koncert amatorskich zespołów Gminy Dywity, kącik pluszaka, Orkiestrowa Kawiarenka

15:00-19:30 | Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25
ORKIESTRA W GALERII – pokaz filmów animowanych „Wstęga Warmińska”, czyli „Tryptyk znad Łyny” w reż. Adama Smoczyńskiego, zabawy i animacja teatralna dla dzieci, licytAkcje prac olsztyńskich artystów

15:00-21:30 | Scena WOŚP na Targu Rybnym
Koncerty grup: NARVANI, TRAFFIC JUNKY, PO GODZINACH, HITANO, NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE

17:00 | Wojewódzka Biblioteka Publiczna, ul. Stare Miasto 33
ŚPIEWANKI TURYSTYCZNE z udziałem publiczności

20:00 | Targ Rybny i przy Galerii Warmińskiej
ŚWIATEŁKO DO NIEBA
organizatorzy - sztab w Olsztynie



TAK BYŁO W 2014 ROKU


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB