środa, 25 kwietnia 2018

Mistrzowie czekają na was

2015-01-10 12:00:00 (ost. akt: 2015-01-09 17:08:21)

Autor zdjęcia: Marcin Szymkowiak

Podziel się:Tłumy fanów rajdowych zmagań zbiorą się ponownie, by oglądać „Jazdę z mistrzem”. Ta czeka nas w niedzielę, 11 stycznia od godz. 13 do 14.45 przy ulicy Nowowiejskiego. O akcji mówi współorganizator Wojciech Fijałkowski.

Kto nas zaprosi na fotel pilota podczas tegorocznej, 21 „Jazdy z mistrzem”?— To będzie prawdziwa przejażdżka z największymi gwiazdami kierownicy, a także naszymi klubowymi młodymi wilkami. Swój udział zapowiedział mistrz Polski Radek Typa. Będzie oczywiście nasz król szutrów Zbigniew Staniszewski, jeden z najszybszych wśród rajdowców Robert Kocik i złote dziecko Automobilklubu Warmińskiego Marcin Kurp. Swój udział zapowiedział też Sebastian Chrzanowski oraz Tomasz Kołodziejek. Zdradzę, że Marcin Kurp i Radek Typa wystąpią w nietypowych dla siebie rolach.Jakimi autami będziemy mogli się przejechać?— Od godziny 13 na tradycyjnej trasie na ulicy Nowowiejskiego przy Ince na wszystkich chętnych czekają rajdowe mitsubishi lancer 9 i wiele kultowych aut i motoryzacyjnych niespodzianek. Adam Dowgird przyjedzie swoim polonezem. Wygląd nadwozia, w tym naklejki, dokładnie odpowiadają polonezowi, którym ścigał się Marian Bublewicz. Po uiszczeniu datku na szczytny cel, każdy będzie mógł zająć miejsce obok kierowcy. Ale będą z nami nie tylko kierowcy, ale również najlepsi piloci w Polsce — Sebastian Rozwadowski i Daniel Siatkowski. Do wylicytowania gadżety, m.in. trzy tony węgla. Jeśli chcecie więc dobrze się bawić, a przy okazji wziąć udział w szczytnej akcji — bądźcie z nami.To już 21 jazda. Ile pieniędzy udało się zebrać rajdowcom w ciągu dwóch dekad?— Podliczyliśmy, że łącznie zebraliśmy około 180 tysięcy złotych. Cieszymy się, że nasza akcja spotyka się z takim odzewem. W tym roku również liczymy na hojność braci motorowej.


:
Przeparkuj samochód

Organizatorzy „Jazdy z mistrzem” proszą mieszkańców o przestawienie aut na odcinku ulicy Nowowiejskiego od skrzyżowania z ulicą 11 Listopada do parkingu dla autokarów.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB