Poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Biznes dla początkujących. Przed nami Startup Weekend Olsztyn

2015-03-18 10:39:46 (ost. akt: 2015-03-18 11:02:05)

Podziel się:

Autor zdjęcia: PhotoXpress.com

Masz pomysł na biznes i chcesz sprawdzić, czy ma szansę na sukces? Cenne wskazówki od ekspertów z różnych dziedzin otrzymacie w czasie pierwszego w Olsztynie Startup Weekendu. Ten od 27 do 29 marca w Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

— Na to wydarzenie może zgłosić się każdy, kto ma pomysł na działalność gospodarczą i chciałby coś zrobić — zapewniają organizatorzy. — To unikalna okazja, by w jednym miejscu spotkać praktyków z różnych dziedzin, którzy przyjadą po to, by pomóc uczestnikom rozwijać ich projekty.
Najważniejsze jest jednak wspólne działanie ludzi z różnych branż, którzy razem będą pracować nad pomysłem. W Startup Weekendach biorą udział programiści, marketerzy, graficy i ludzie z sukcesem na koncie. Wśród nich Borys Musielak, pomysłodawca Startup Poland, Monika Synoradzka, przedstawicielka funduszu inwestycyjnego SpeedUp czy Emilia Ostapowicz, ekspert od finansów. Każdy może zaprezentować swój pomysł, a potem pod okiem doświadczonych mentorów opracować strategię biznesową.
Kajot

Startup Weekend Olsztyn — 27-29 marca w Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Prawocheńskiego 9.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB