Poniedziałek, 13 lipca 2020

Modowa Aura Kobiet w Olsztynie. Poznaj tajniki mody!

2015-04-17 13:02:02 (ost. akt: 2015-04-17 13:10:39) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Przed nami drugie warsztaty z cyklu „Aura Kobiet” organizowane przez Aurę Centrum Olsztyna. Tym razem będzie o modzie. Spieszcie się, by się na nie zgłosić. Zajęcie już 25 kwietnia.

- 15 uczestniczek spotkania pozna wizerunkowe triki, które sprawią, że świat będzie ich. Warsztaty są całkowicie bezpłatne, lecz aby wziąć w nich udział należy wejść na stronę internetową www.aurakobiet.pl i wypełnić zgłoszenie konkursowe. Czas zbierania zgłoszeń jest ograniczony. Zapisywać się można jedynie do 22 kwietnia.

Jaka jest Twoja ulubiona część garderoby i dlaczego? Na takie pytanie muszą sobie odpowiedzieć Panie, które każdego dnia rano stają przed otwartą szafą i zastanawiają się co na siebie włożyć. Nie powinno zatem sprawić im większej trudności przelanie tej odpowiedzi na ekran komputera, a właśnie to należy zrobić, aby poprzez stronę www.aurakobiet.pl zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach pt. "Modowa Aura Kobiet". Spośród chętnych wyłonionych zostanie 15 pań, które zostaną zaproszone na spotkanie pełne cennych wskazówek na temat tego, w co się ubierać, aby stanąć w zasięgu własnych marzeń i celów. Spotkanie zostanie poprowadzone przez profesjonalną stylistkę i trenerkę wizerunku.

Podczas czterogodzinnej wyprawy w świat bluzek, spodni, spódniczek i dodatków najmodniejszych w sezonie wiosna/lato 2015, uczestniczki spotkania poznają magiczną moc kolorów. Szafa stanie się ich sprzymierzeńcem, a ubrania wizerunkowym wsparciem technicznym! Stylistka ujawni „magiczny kod” do modowego sukcesu – strojów idealnie dobranych do sylwetki i dopasowanych do okoliczności. Organizatorzy warsztatów skontaktują się z każdą z wybranych pań, aby poinformować ją o miejscu i godzinie spotkania. Warsztaty są całkowicie bezpłatne! W trakcie spotkania panie otrzymają także upominki oraz bony zakupowe do sklepów Aura Centrum biorących udział w warsztatach – KappAhl, Lara Fabio, By o La La… i Entra. Na Panie czekać będą także bilety do Kina Helios.

Szczegółowy regulamin warsztatów jest dostępny w biurze administracji Aura Centrum Olsztyna.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB