Czwartek, 2 lipca 2020

Śniadanie początkiem zmian. Wyłącz technologię, bądź z rodziną

2015-10-19 09:35:02 (ost. akt: 2015-10-19 09:38:50)

Autor zdjęcia: Fotolia

Podziel się:

Pożywne śniadanie zapewni humor w ponury, jesienny dzień. Pokażmy dzieciom jak przyjemne są wspólne posiłki i uczmy od małego jak ważne jest to, co jemy? Może zacznijcie od śniadania? Wyłączcie się z sieci i przestawcie na zdrowy styl życia.

Każda chwila jest dobra, by okazać rodzinie miłość. A może zacząć się od rzeczy tak prozaicznej i często przez nas niedocenianej. Wspólnego śniadania. Czas zmienić złe nawyki. Możecie już w czasie niedzielnego poranka dołączyć również do naszej akcji „OFFON. Wyłącz technologię/włącz rodzinę”. Pamiętacie o tym, by codziennie co najmniej na godzinę wyłączyć telefony, tablety, komputery, telewizory i wszelkiego rodzaju urządzenia technologiczne i spędzać ten czas razem? Niedzielny poranek temu sprzyja. Co podać na takie śniadanie, by było smacznie, zdrowo i pożywnie?
Wiadomo, że nieodłącznym elementem śniadania jest pieczywo. Specjalnie z myślą o rodzinach Piekarnia Tyrolska przygotowała unikalną ofertę. Możemy więc wybrać serię prozdrowotnych chlebów. Chleb Kopernika z ziołami i czosnkiem — zmniejsza skłonność do infekcji. Rodziny mogą również skorzystać z bochenka, przy którego wypieku użyto lnu, żurawiny czy kminku. Piekarze docenili kminek nie tylko ze względu na jego smak, ale również właściwości. To wspaniały środek we wspomaganiu trawienia. Smakowity zestaw śniadaniowy przygotujecie, jeśli kupicie chleb razowy z ziołami. Jeśli koszyk z pieczywem to znakomitym dodatkiem będzie twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem bądź ogórkiem. A jak wiele możliwości skomponowania smakowitej, zdrowej kanapki daje zwykła bagietka? W Piekarni Tyrolska coś dla siebie znajdą rodziny ceniące dobry smak. Szukajcie inspiracji w Piekarni Tyrolskiej i żyjcie zdrowo! Nie tylko dbając o to, co jecie, ale też pielęgnując relacje, uczestnicząc w akcji OFFON. Więcej na stronie naszolsztyniak.pl oraz w wydarzeniu OFFON na facebooku.
Kajot

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB