Czwartek, 2 lipca 2020

Lukrowane pierniki i tańce, czyli mikołajki w Małdytach

2015-12-07 13:35:44 (ost. akt: 2015-12-07 15:34:01)

Autor zdjęcia: archiwum

Podziel się:

Mikołajkowo było również w Zajeździe pod Kłobukiem w Małdytach. Było lukrowanie pierniczków, śpiewanie kolęd i pastorałek, a Mikołaj już od progu witał gości. Właściciele restauracji dołączyli do grona ambasadorów OFFON-u i pokazali, jak spędzać czas wolny całą rodziną, bez towarzystwa smarfonów czy tabletów.

Przekonujemy rodziny, by wyłączyły telefony, tablety, telewizory na co najmniej na godzinę dziennie, by pobyć razem. Zdobywamy też coraz więcej ambasadorów. Właśnie dołączyli do nich Danuta i Grzegorz Białaś, właściciele Zajazdu pod Kłobukiem w Małdytach. Jedną z okazji, by spędzić czas wolny bez towarzystwa technologii, były właśnie mikołajki. W niedzielę, 6 grudnia działo się wyjątkowo dużo. Właściciele restauracji w Małdytach zorganizowali mikołajki w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
 Główną atrakcją dla najmłodszych było upiększanie pierników lukrem i kolorowymi posypkami. Do zabawy dołączyli także dorośli, którzy na chwilę mogli znów poczuć się dziećmi. Na gości czekały śnieżynki i Mikołaj we własnej osobie. Wszyscy mogli liczyć na słodkości i specjalne mikołajkowe menu. W programie znalazło się wspólne śpiewanie kolęd, a najmłodsi wzięli udział w zabawie i tańcach na parkiecie. To były bardzo udane mikołajki.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB