Czwartek, 2 lipca 2020

Świąteczne przykazania OFFON

2015-12-23 14:55:58 (ost. akt: 2015-12-23 15:00:08)

Podziel się:

Co podarować na Boże Narodzenie? Wasz czas będzie najcenniejszym podarunkiem. Pamiętajcie o tym. Poniżej przedstawiamy Wam kilka zasad, które warto świątecznie wcielić w życie.

To mogą być wyjątkowe święta, jeśli tylko włączycie OFFON.


1. Ludziom, których adresy znasz, wyślij tradycyjne kartki świąteczne. To zdecydowanie bardziej ich ucieszy niż sms lub mail. 


2. Jeśli już musisz złożyć życzenia smsowe i mailowe, skończ wysyłać najpóźniej w Wigilię o godz. 12. Dwie godziny później całkowicie wyłącz telefon. Najważniejszych ludzi masz obok. To na nich się skoncentruj.


3. Święta są w domu, nie na facebooku. Świętuj i daj świętować innym, nie publikuj, nie komentuj, nie lajkuj.


4. Są święta, więc możesz się wyspać. Dlatego jeśli nie masz zwykłego budzika, nie włączaj alarmu w telefonie, tak dla bezpieczeństwa, żeby cię nie kusiło do zaglądania na serwisy, media społecznościowe.


5. Na co dzień wyznaczasz godzinę, podczas której wyłączasz technologię i włączasz rodzinę? W święta odwracamy proporcje. Teraz to technologię włączamy tylko na godzinę. A pozostały czas spędzamy na zabawie, rozmowach, przytulaniu, radości z życia.


6. Wyłącz telewizor. Zastanawiasz się, dlaczego masz to zrobić skoro on zawsze jest włączony? Właśnie dlatego. Tylko wtedy masz szansę usłyszeć to, co mówią do ciebie twoi bliscy.

7. Wybierz się na spacer. To nic, że pogoda nie zachęca. Rozruszasz mięśnie, odpoczniesz po jedzeniu, a może i zachwycisz się czymś, co mijasz codziennie, ale tego nie zauważasz


8. Boże Narodzenie uwielbiają dzieci. Przypomnij sobie, dlaczego. Zachowuj się jak dziecko. Śmiej się dużo, baw się bez zahamowań. Sprawdź, jak twój pokój wygląda z perspektywy podłogi, po której jeżdżą samochody czy biegają lalki.


9. Daj upust swoim emocjom. Cieszysz się, że kogoś widzisz? Przytul. Jesteś szczęśliwy? Powiedz to. Całuj, przytulaj, wyznawaj. Okazywanie uczuć da szczęście i tobie i adresatowi twoich słów.


10. Podsymuj święta w wersji OFFON. Nie myśl, że nie da się ich przedłużyć. Da się! Trzeba tylko chcieć. 

Życzymy Wam szczęśliwych świąt
— OFFON-owcy

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB