Czwartek, 4 czerwca 2020

Świętowanie w Świątkach i kiermasz pełen atrakcji

2016-03-13 09:00:00 (ost. akt: 2016-03-11 20:02:00)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Podziel się:

W ten weekend panie z gminy Świątki wciąż mogą świętować. Przed nimi Kiermasz Wielkanocny i moc atrakcji. Lawendowe Święto Kobiet już w niedzielę, 13 marca o godz. 17.

Tego wydarzenia nie możecie przegapić! W programie m.in. występ kabaretu Silna Grupa Na Wezwanie, pokaz multimedialny „Lawendowe Klimaty”, porady kosmetyczne, loteria lawendowa, słodki poczęstunek. Lawendowe Święto Kobiet to wspólne działanie Gminnej Biblioteki Publicznej w Świątkach, Gminy Świątki oraz Sołectwa Świątki.
Będzie również okazja zaopatrzyć się na stoiskach Kiermaszu Wielkanocnego.
Jeśli nie zdążycie w niedzielę, to możecie zajrzeć w ciągu kolejnych dni do biblioteki. Do kupienia palmy i karty wielkanocne, ozdoby z drewna — zajączki , kurki, ptaszki, w atrakcyjnych cenach. Ozdoby powstały w Pracowni Rękodzieła Artystycznego w Bibliotece w Świątkach.
— Uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczamy na zakup materiałów, a okazjonalnie również na cele charytatywne — mówi Halina Kirjew, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Świątkach.
W Dzień Kobiet panie ze Świątek obchodziły również ważną rocznicę. 8 marca 2011 roku powstał Klub Kreatywnych Babeczek, który działa w bibliotece.
Spotkania odbywają się systematycznie w poniedziałki o godz. 17. W ciągu roku panie wzięły udział w ok. 30 różnorodnych spotkaniach, warsztatach artystycznych i wyjazdach.
Kajot

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB