Sobota, 21 września 2019

Leć na lotnisko! Atrakcje na niebie i ziemi

2016-05-21 06:34:11 (ost. akt: 2016-05-20 18:36:33)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Podziel się:

Tej imprezy chyba nikomu nie trzeba przybliżać. Rotariańska Majówka Lotnicza w tym roku odbywa się już dwunasty raz. Przybywajcie na lotnisko całymi rodzinami, by się bawić i pomóc. Tu nikt się nie będzie nudzić.

Nie macie planów na niedzielę? To my mamy dla was jedynie słuszny plan, a nazywa się on — 12 Rotariańska Majówka Lotnicza. Start o godz. 10. Uczestnicy majówki, bawiąc się, pomagają potrzebującym. A zabawy nie zabraknie. Maluchy będą mogły wyszaleć się na trampolinach, wziąć udział w warsztatach bębniarskich, zajrzeć do wnętrza samolotu i podziwiać maszyny nad głowami.

— Takich imprez powinno być więcej. To niepowtarzalne wydarzenie, którego organizatorzy pomyśleli o dzieciach — mówi pani Ewa, mama 5-letniego Antka. — Po co siedzieć w domu, jak tutaj można ciekawie spędzić czas, zrelaksować się.
Rotariańska Majówka Lotnicza organizowana przez Rotary Club Olsztyn odbędzie się już po raz dwunasty. Majówka przyciąga nie tylko mieszkańców Olsztyna, ale również okolic. Bo takich atrakcji nie ma nigdzie indziej.

Tylko tu chętni mogą znaleźć się w chmurach, bo tradycyjnie już zaplanowano loty samolotem, szybowcem i motolotnią. W tym roku będą również podniebne akrobacje, pokazy sprawnościowe straży pożarnej i policji, loteria fantowa. Znów będzie co podziwiać, bo lotnicy tego dnia wyprowadzą na płytę lotniska najpiękniejsze maszyny i będą udowadniać, że piloci rządzą w powietrzu.
O wrażenia muzyczne zadbają Czerwony Tulipan i Piotr Ray. Zapraszamy.
Co ważne, z pętli na Dajtkach dojedziecie na lotnisko specjalną linią MPK.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nie widzę ceny #1997049 | 88.156.*.* 21 maj 2016 07:23

    biletów?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)