Sobota, 21 września 2019

Premiery kinowe dla dużych i małych. Rozdajemy wejściówki dla czytelników

2016-05-30 12:43:03 (ost. akt: 2016-05-30 13:11:42)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

Uwaga! Zbliżają się świetne premiery kinowe dla najmłodszych. Pierwsza od wielu lat doskonała animacja i ekranizacja popularnej gry, czyli „Angry Birds”. Mamy dla Was bilety!

KINO — 31 majaJak wam się podoba
Kolejna odsłona cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”. Spektakl z Rosalie Craig w roli głównej wyreżyserowała Polly Findlay. Sztuka jest uznawana za najbardziej romantyczną z komedii Szekspira, nazywana bywa komedią sielankową. Opowiada o miłości w różnych jej aspektach i konfiguracjach, ale przede wszystkim o dojrzewaniu do miłości.
Multikino
1 podwójne zaproszenie ( 31 maja, godz. 19)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

KINO — 1 czerwcaJak uratować mamę


To pierwszy od pięciu lat pełnometrażowy polski film animowany. Historia niezwykłego rodzeństwa. Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta zaś jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach. Kiedy jednak ich mama będzie potrzebowała pomocy, dzieciaki zrobią wszystko, co w ich mocy. A pomoże im w tym pewna Czarownica.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601


Wojownicze Żółwie Ninja


Lubicie tych bohaterów? To okazja, by ponownie podziwiać ich na dużym ekranie. W kontynuacji wielkiego przeboju kinowego z 2014 roku Donatello, Michaelangelo, Raphael i Leonardo będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, z jakim nie spotkali się nigdy wcześniej. Kiedy miasto jest zagrożone, to w ich rękach będzie leżał los ludzkości.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

KINO — 2 czerwcaKINO
Baby Bump

Film nagrodzony na ostatnim festiwalu w Wenecji, to „objawienie reżyserskiej indywidualności, najbardziej wyrazistej od lat” (Tadeusz Sobolewski). Zdaniem amerykańskiej krytyki „niesamowite połączenie wyobraźni Davida Lyncha i Walta Disneya”, „przekraczający granice kina niezwykły filmowy komiks”, który „chwyci cię od samego początku i nie puści już do końca”. Dziki, punkowy, niepoprawny! Obraz dorastania, z jakim nie spotkaliście się od lat.
Multikino
1 podwójne zaproszenie (2 czerwca, godz. 19)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

KINO — 3 czerwca

Kochaj


Polska komedia romantyczna idealna na czerwcowy wieczór. Główną bohaterką filmu „Kochaj” jest Sawa (w tej roli Olga Bołądź). Bohaterka wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym. Na ekranie również m.in. Roma Gąsiorowska i Małgorzata Kożuchowska.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601


Angry Birds


Teraz bohaterów ulubionej gry obejrzymy na dużym ekranie. Wybierzemy się na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki. Ale atmosferę psują outsiderzy, a idylliczny krajobraz przerwie przybycie pewnych tajemniczych zielonych świnek.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601


Alicja po drugiej stronie lustra


Najnowsza produkcja Disneya jest kontynuacją „Alicji w Krainie Czarów” — kinowego przeboju Tima Burtona z 2010 roku, ale po drugiej stronie kamery zastąpił go James Bobin (twórca komedii „Muppety: Poza prawem”). Główna bohaterka opowieści Alice Kingsleigh ostatnie kilka lat spędziła, przemierzając morza i oceany świata, jak niegdyś robił to jej ojciec. Po powrocie do Londynu, natrafia na magiczne lustro, dzięki któremu ponownie przenosi się do fantastycznej Krainy Czarów.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB