Poniedziałek, 6 lipca 2020

Młode zespoły na scenie amfiteatru

 i Error w Barczewie

2016-08-03 16:46:04 (ost. akt: 2016-08-05 11:42:47)

Autor zdjęcia: archiwum zespołu

Podziel się:

Już po raz szósty odbędzie w Barczewie odbędzie się festiwal rockowy Error. Na scenie barczewskiego amfiteatru stanie sześć ekip. Na zakończenie zagra Sztywny Pal Azji. Początek konkursu w piątek, 5 sierpnia o godz. 15.Co roku w barczewskim konkursie biorą udział zespoły reprezentujące różne gatunki muzyczne — od rocka, metalu, po reggae i hip-hop. Na scenie barczewskiego amfiteatru zmierzy się sześć młodych zespołów z całej Polski, które powalczą o cenne nagrody. Każdy z zespołów może liczyć na świetną atmosferę, i profesjonalny materiał promocyjny w postaci nagrania występu – audio i wideo. 
W czasie tegorocznego finału zagra Loko, laureat poprzedniej edycji.


— Barczewska publika to bardzo pozytywni ludzie i cieszymy się, że możemy ponownie tam wystąpić — mówi Piotrek „Petro” Orzechowski z zespołu Loko. — W dodatku wracamy do miejsca, gdzie zgarnęliśmy pierwszą nagrodę. Wygrana w konkursie była dla nas ogromnym wyróżnieniem i powodem do satysfakcji. Wygraliśmy z kapelami, które reprezentowały naprawdę wysoki poziom. A każda tego typu nagroda to cenny punkt w CV kapeli i potwierdzenie dla nas, że warto w takich konkursach brać udział. Jesteśmy podekscytowani występem, gdyż zawsze występy są dla nas świetną zabawą. 


Po mocnych dźwiękach trójmiejskiej ekipy usłyszymy Traffic Junky. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert gwiazdy wieczoru — legendarnego Sztywnego Palu Azji, który zagra w oryginalnym składzie. 

Kajot


Kapele, które biorą udział w konkursie: BoW (Wrocław), Karrakan (Ostrołęka), Folya (Kielce), Mojra (Giżycko) i Koios (Warszawa).


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB