środa, 25 kwietnia 2018

Słońce złapiemy w biegu2016-09-16 21:01:04 (ost. akt: 2016-09-16 21:08:10)

Autor zdjęcia: archiwum

Podziel się:

Czesław Niemen śpiewał „mimozami jesień się zaczyna”. A czym zaczyna się w Olsztynie? Na pewno tym, że coraz więcej wydarzeń akcji „Olsztyn. Aktywnie!” przenosi się do sal.Są takie dyscypliny sportu, które zdecydowanie częściej uprawiamy w sali niż w plenerze. Właśnie takie pojawiają się teraz w ofercie akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. Coraz więcej mamy zajęć tanecznych, fitness czy gry w kręgle. Natomiast rowery, bieganie, żagle czy kajaki powoli ustępują im miejsca. Zanim jednak zamkniemy się w czterech ścianach warto do końca wykorzystać pogodę i naturę.

Bieganie w terenie na pewno jest ciekawsze i angażuje inaczej mięśnie niż trening na sali. Mamy do dyspozycji naturalne przeszkody, jak pagórki, korzenie czy kałuże, nad którymi przeskakujemy, przechodzimy czy które omijamy łukiem.

Dlatego warto wykorzystać piękną słoneczną aurę do końca i skorzystać zaproszenia na wciąż odbywające się spacery z przewodnikiem, biegi, wycieczki nordic walking czy wyprawy rowerowe. A gdy pogoda zawodzi, zamiast włączać telewizor, włączamy fantazję i wybieramy się na atrakcje w zamkniętych przestrzeniach.
Podpowiedzi i kalendarz wydarzeń na: aktywnie.olsztyn.eu


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB