środa, 25 kwietnia 2018

Tej nocy stań się naukowcem. Przed nami Europejska Noc Naukowców

2016-09-29 13:33:10 (ost. akt: 2016-09-29 13:54:37)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Podziel się:

W programie eksperymenty, spotkania, monodram Wojciecha Pszoniaka, wykład motywacyjny Łukasza Jakóbiaka i wiele ciekawych prezentacji. Fusion 2 Night już 30 września. Start już o godz. 10.Labirynt pokarmowy, mobilne kino 5D, mikroskopowe wycinanki i moc wrażeń dla wszystkich fanów nauki. Dowiecie się, czy można zobaczyć DNA i dowiecie się, jaką moc ma nasze ciało.
W trzech miejscach Olsztyna — w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, centrum miasta i w Kortowie czekają was eksperymenty, pokazy, naukowy stand-up i spotkania motywacyjne. 
Najmłodsi będą mogli wziąć udział w pokazach i warsztatach m.in. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM przy ulicy Dybowskiego 11 od godz. 16 do 20. Uczestnicy z gotowych elementów złożą model działa powietrznego. Najlepsza zabawa będzie polegać na udziale w szalonych konkursach, w czasie których będziecie strącać wieżę kubeczków na czas. A w tym samym czasie szaleni naukowcy opowiedzą jak powstaje tornado.
Łukasz Jakóbiak — twórca i prowadzący talk-show 20 m2 podpowie, jak osiągnąć sukces i od czego zależy. To ona wystąpił jako mówca obok słynnego Nicka Vujicica. Czeka nas również spotkanie z Joanną Jędrzejczyk, mistrzynią muay thai. To pierwsza Polka w największej i najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie UFC.

30 września o godz. 19 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Wojciech Pszoniak wystąpi z monodramem „Belfer”. Słynny aktor teatralny i filmowy wcieli się w rolę nauczyciela licealnego, który uczy literatury w szkole dla młodzieży z problemami. Wstęp spektakl na zaproszenie.
Szczegółowy program.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB