środa, 20 lutego 2019

Koncertowa jesień z Melą Koteluk i Comą

2016-10-14 12:00:00 (ost. akt: 2016-10-18 14:26:03)

Autor zdjęcia: archiwum artysty

Podziel się:

Jesień koncertowa zapowiada się wyjątkowo obiecująco. Scena w CEiIK-u zalśni od gwiazd. Już 18 listopada wystąpi Mela Koteluk. A 3 grudnia zespół COMA promuje najnowszy, długo oczekiwany album „2005 YU55”.

Zjawiskowa, nieprzewidywalna i awangardowa. Mela Koteluk zapowiada jesienną trasę „Zmienne tętno” Refleksyjnie, melancholijnie i energetycznie. Trasa jest klamrą zamykającą „Migracje” po dwóch latach od premiery tego albumu. Czekają was nowe aranżacje znanych wersji utworów.
— Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego zrozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych poziomach — opisuje najnowszy projekt Mela.

A już 3 grudnia najnowszy krążek zespołu COMA. Roguc szaleje z ekipą i nowy album zatytułował „2005 YU55”. Zespół określa materiał jako eksperymentalny koncept album, balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu. Materiał wewnętrznie zróżnicowany, czyli nie są to proste utwory, ale często wręcz poważne konstrukcje artystyczne. Album składa się z szesnastu utworów opowiadającym o życiu Adama Polaka, którego marna egzystencja zmienia się w momencie spotkania z planetoidą o nazwie „2005 YU55”.

Agencja Muzyczna UNION zapraszają na koncerty Meli Koteluk i zespołu Coma w Olsztynie.
Koncert Mela Koteluk - trasa koncertowa Zmienne tętno w Olsztynie
18.11 w Olsztynie
miejsce CEiIK ul. Parkowa 1

Koncert zespołu COMA - premiera albumu
albumu 2005 YU55
3.12 w Olsztynie
miejsce CEiIK ul. Parkowa 1

Bilety dostępne na www.ticketpro.pl i w sieci EMPIK


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB