Sobota, 19 października 2019

Premiery w kinie i koncerty w Anderze! Mamy wejściówki na imprezy

2016-10-31 14:53:52 (ost. akt: 2016-10-31 20:56:17)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

Sarsa, Famous Jim Williams ze swoim show i elektryzujące premiery w kinie Helios. Nie macie planów na wieczór? Zaplanujcie go z nami. Mamy wejściówki!

3 listopada
Stand-up Warmia
Nowy Andergrant, godz. 20


Famous Jim Williams ze swoim show Liqiudmime zabłysnął w czasie półfinałów „Mam Talent”. Obecnie bawi nas programem „Uwaga! I”m Gonna mówić po polsku”. To garść anegdot wynikających ze zderzenia Amerykanina z polską rzeczywistością. Tradycyjnie już na scenie Stand-Up Warmia, a całość poprowadzi Krzysztof Sawczuk.
Bilety: 10 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


4 listopada


Koncert
PRO8L3MXWŁODI_2040 Tour
Nowy Andergrant, godz. 20


Po raz pierwszy na żywo w Olsztynie usłyszycie debiutancki album PRO8L3M LP oraz najnowszą płytę Włodiego pod tytułem „Wszystkie drogi prowadzą do dymu”. Na jednej scenie wystąpią premierowo Oskar, Steez, Włodi i Dj B. Nie zabraknie też nawiązań do poprzednich krążków obydwu ekip. Bilety: 30 zł/ 35 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

KINO
Jestem mordercą


Obraz, zdobywca Srebrnego Lwa Festiwalu w Gdyni, w końcu na ekranach kin. To thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami i historią Wampira z Zagłębia — Zdzisława Marchwickiego. Film wyreżyserował Maciej Pieprzyca, autor m.in. produkcji „Chce się żyć”.
Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. I za wszelką cenę chce ująć mordercę.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Przełęcz ocalonych


To kino wojenne najwyższej klasy, którego autorem jest Mel Gibson. Fabułę oparł na prawdziwej historii szeregowego Desmonda Dossa, który pełnił podczas II wojny światowej funkcję sanitariusza i uratował kilkadziesiąt osób podczas walk na Okinawie. To brutalne, krwawe i bardzo realistyczne sceny batalistyczne, ale jednocześnie film epicki, pełen rozmachu i z silnym przesłaniem.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Trolle


Bohaterami najnowszej animacji DreamWorks są lalki z kolorowymi włosami. Spokojne życie kolorowych stworków zakłóca pojawienie się tajemniczego giganta. Bajkę stworzyli twórcy „Shreka”, „Madagaskaru” i „Kung Fu Pandy”, co zapowiada naprawdę dobrą zabawę.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Za niebieskimi drzwiami


To polska wersja „Harry’ego Pottera”. Reżyser Mariusz Palej zabierze nas w niezwykłą podróż z ciekawymi bohaterami, tajemniczymi potworami i magicznymi, kolorowymi ptakami. Bohaterowie odkrywają co dzieje się za magicznymi drzwiami, które prowadzą nas do świata snu. Efekty specjalne, rozmach i widowiskowość sprawiają, że każdy z nas powinien to zobaczyć.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino5.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


5 listopada


Koncert
Sarsa
Nowy Andergrant, godz. 21


Porówynywana stylem do Sia czy Tove Io porywa publikę w całej Polsce. Jej debiutancka płyta uzyskała status Złotej Płyty, a utwór „Naucz Mnie” stał się diamentowym singlem. Sarsa wywodzi się z muzyki alternatywnej. Zaczynała z zespołem grającym alternatywnego rocka FLUKTUA, potem grała ze składem Sarsa Parilla. Angażowała się również w projekty muzyczne: TakloopNie, czy duety z Krzysztofem Kiljańskim i zespołem Ostprausters, z kolei we współpracy polsko-fińskiej stworzyła nagrodzony przez radiową Trójkę utwór: Emma nuci Organic.
Bilety: 35 zł/45 zł
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.bilety5.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


6 listopada

Koncert
Gimpson One Million Tour
Nowy Andergrant, godz. 20


Po niezwykle udanych spotkaniach autorskich, „Niepowstrzymany” Gimpson rusza w trasę koncertową. „One Million Tour” to celebracja drugiej płyty rapera oraz świętowanie miliona subskrybentów. Album „Niepowstrzymany” zadebiutował na OLiS na rewelacyjnym pierwszym miejscu, wyprzedzając nawet Guns’n’roses czy O.S.T.R. Wydawnictwo do dziś pozostało w TOP15 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Bilety: 25 zł/ 35 zł.
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Koncert rodzinny 5 Żywiołów
Filharmonia, godz. 11 i 15


Spektakl, który zachwyci widzów choreograficznym rozmachem i autorską wizją tańca. Opiekunem tancerzy grup zespołu Pracowni Tańca Pryzmat jest Katarzyna Grabińska, za reżyserię odpowiada Tatiana Asmołkowa. Przygotowanie taneczne i choreografia: Katarzyna Grabińska, Tatiana Asmolkova, Paulina Spiel, Monika Parafiniuk, Anna Janczarek, Kamila Olszewska, Michał Piskorski, Rafał Milcewicz
Muzyka: uczniowie Szkoły Muzyki Rozrywkowej feelHARMONIA Rafała Gajewskiego oraz Jakub Ptak
6 biletów (godz. 15)
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety6.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 7 do 11 listopada.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB