Sobota, 15 grudnia 2018

Dostaną „Wielkie serca” za okazywanie serca

2016-11-20 14:00:34 (ost. akt: 2016-11-20 14:02:56)

Autor zdjęcia: archiwum

Podziel się:

Blisko 15 tysięcy głosów oddali czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” w plebiscycie „Wielkie serce”. Teraz przyszedł czas na wręczenie nagród.

Pomysł był prosty: docenić tych, którzy niosą pomoc innym. Dlatego wśród lekarzy, pielęgniarek, położnych i ratowników medycznych redakcja „Gazety Olsztyńskiej” wraz z czytelnikami szukała tych, którzy zasługują na tytuł Wielkiego Serca. Odzew był ogromny.
Dodatkowo prośby czytelników sprawiły, że w plebiscycie pojawiły się szpitale i przychodnie, które walczyły o tytuł Przyjaznego Szpitala i Przyjaznej Przychodni. W tej pierwszej kategorii rywalizowało aż 37 placówek.
Plebiscyt objął swoim zasięgiem wszystkie powiaty. W konkursie mogli wziąć udział lekarze wszelkich specjalności oraz pielęgniarki, położne i ratownicy medyczni. Po zaciętej walce przyszedł czas na rozstrzygnięcie plebiscytu. Laureatów poznamy już w poniedziałek 21 listopada podczas uroczystej gali w olsztyńskim zamku.
Tytuł Wielkiego Serca danego powiatu otrzyma kandydatka lub kandydat z największą liczbą głosów w powiecie. Dodatkowo zostaną przyznane tytuły Wielkiego Serca na Warmii i Mazurach w kategoriach: stomatolog, okulista, ginekolog, lekarz rodzinny, chirurg, pielęgniarka i położna, ratownik. Tytuły i statuetki otrzymają kandydaci, którzy zdobędą największą liczbę głosów w regionie (w głosowaniu w powiatach). W kategorii przyjazny szpital i przyjazna przychodnia w każdym powiecie przyznany zostanie jeden tytuł dla szpitala i jeden dla przychodni z największą liczbą głosów.
Relacja z wydarzenia ukaże się we wtorek 22 listopada w „Gazecie Olsztyńskiej”.
at

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Agnieszka co w burdelu mieszka #2119111 | 81.190.*.* 23 lis 2016 18:21

    BUUUHHHAAA HA HA HA !! Sami sobie sms-ow nawysylali i za to jakies dyplomy dostali. Smiech na sali i tyle !

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz