Poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Wizyta Mikołaja w Olsztynie? Namalujcie to!

2016-11-25 19:21:59 (ost. akt: 2016-11-29 16:19:19)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Mikołajki tuż, tuż. A jegomość w czerwonym wdzianku jest ulubieńcem najmłodszych. Weźcie udział w naszym konkursie na rysunek Mikołaja, a w tym roku będzie czekać na was jeszcze więcej niespodzianek. By odebrać prezenty musicie stawić się całą rodziną 6 grudnia w Uranii i wziąć udział w imprezie „Zdrowe i bezpieczne święta”.

Imieniny bohatera, czyli Mikołaja, znów będą huczne. Zanim jednak pojawicie się w Uranii całą rodziną, by dobrze się bawić, weźcie udział w naszym konkursie. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że przyślecie do nas portret mikołaja, który odwiedził Olsztyn. Możecie dostarczyć do nas pracę e-mailem (poczta@naszolsztyniak.pl), wysyłając wiadomość na Facebooku lub korzystając z tradycyjnej poczty („Nasz Olsztyniak”, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn). Zwycięży praca, który uzyska najwięcej polubień na naszym profilu na Facebooku. Na zgłoszenia czekamy do 5 grudnia, do godz. 12.
Warunkiem odebrania nagrody jest obecność na imprezie, czyli 6 grudnia w Uranii. A tam czekają na was konkursy przygotowane m.in. przez policjantów i strażników miejskich, „Opowieść Wigilijna” w wykonaniu młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla dzieci niesłyszących, zabawy i animacje Remmic X-Mas Time i występ zespołu Kaczki z Nowej Paczki. Do tego oczywiście nielimitowana wata cukrowa, park rozrywki oraz oczywiście spotkanie z mikołajem.
Kajot

Mikołajki w Uranii już 6 grudnia o godz. 16.30. Wstęp wolny!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB