środa, 20 lutego 2019

Namalujcie Mikołaja, a czekają na was nagrody

2016-12-03 09:18:24 (ost. akt: 2016-12-03 20:25:43)

Podziel się:

Mamy Mikołaja ciasteczkowego i malowanego. Czekamy na kolejne zgłoszenia w naszym konkursie. Namalujcie nam mikołaja i odbierzcie nagrody. Na prace czekamy do 5 grudnia!

Mikołaj to ulubiony bohater najmłodszych. W ten weekend obok pieczenia ciasteczek zróbcie w domu wielkie warsztaty plastyczne. A prace koniecznie prześlijcie do nas. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że przyślecie do nas portret mikołaja, który odwiedził Olsztyn. Możecie dostarczyć do nas pracę e-mailem (poczta@naszolsztyniak.pl), wysyłając wiadomość na Facebooku lub korzystając z tradycyjnej poczty („Nasz Olsztyniak”, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn). Zwycięży praca, który uzyska najwięcej polubień na naszym profilu na Facebooku. Na zgłoszenia czekamy do 5 grudnia, do godz. 14.! Przedłużamy! Specjalnie dla was.

Warunkiem odebrania nagrody jest obecność na imprezie, czyli 6 grudnia w Uranii. A tam czekają na was konkursy przygotowane m.in. przez policjantów i strażników miejskich, „Opowieść Wigilijna” w wykonaniu młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla dzieci niesłyszących, zabawy i animacje Remmic X-Mas Time i występ zespołu Kaczki z Nowej Paczki. Do tego oczywiście nielimitowana wata cukrowa, park rozrywki oraz oczywiście spotkanie z mikołajem.
Kajot

Mikołajki w Uranii już 6 grudnia o godz. 16.30. Wstęp wolny!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB