Sobota, 15 grudnia 2018

Mikołajki w Uranii i rozstrzygnięcie konkursu "Naszego Olsztyniaka"

2016-12-06 20:40:55 (ost. akt: 2016-12-07 11:44:33)

Autor zdjęcia: KJM

Podziel się:

Śnieżynki, elfy i pomocnicy Mikołaja zadbali o to, by to był dzień pełen atrakcji. Za nami kolejna edycja imprezy "Zdrowe i bezpieczne święta". Nagrody w konkursie "Naszego Olsztyniaka" odebrali też nasi czytelnicy.

Najmłodsi znów mogli poczuć się się jak w niebie dzięki zaplanowanym atrakcjom. W programie były tańce, śpiewy, animacje, pokazy służb mundurowych i liczne konkursy.
- Przeczytaliśmy o konkursie w "Naszym Olsztyniaku" i postanowiliśmy spróbować w tym roku ponownie. Rok wcześniej nie udało nam się wygrać - mówiła nam Dorota Trusiak, mama 4-letniej Marysi i 2,5-letniego Adasia, którzy wzięli udział w konkursie na wizerunek Mikołaja. - Tym razem się udało. Takich imprez, jak "Zdrowe i bezpieczne Święta", powinno być w Olsztynie więcej, szczególnie zimą, kiedy dzieje się niewiele. Zawsze dzieci mogą czegoś się nauczyć, wziąć udział w konkursach.

To już tradycja, że w czasie imprezy „Zdrowe i bezpieczne święta” można spotkać dziesiątki rozbrykanych i roześmianych maluchów. W mikołajki Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie zachęca, by w naszym kalendarzu ta impreza była pozycją obowiązkową. Najmłodsi znów mogli liczyć na nielimitowaną dawkę waty cukrowej i popcornu. Chętnych nie brakowało, a by skorzystać z atrakcji trzeba było trochę się naczekać. Nikomu to jednak nie przeszkadzało, bo wszyscy bawili się doskonale.

Organizatorami imprezy byli: Miejski Zespół Profilaktyki i Uzależnień, Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Olsztyna oraz Komeda Miejska Policji w Olsztynie.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB