Poniedziałek, 25 czerwca 2018

Mamy dla was książki, wejściówki do kina i na koncerty!

2016-12-13 15:17:00 (ost. akt: 2016-12-13 17:37:14)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Podziel się:

To wyjątkowy jubileusz. Lady Pank świętuje 35-lecie istnienia i zaprasza na koncert do Nowego Andergrantu. 15 grudnia spotkanie z Larą Gessler w Książnicy Polskiej. Mamy dla was wejściówki!

Koncerty i spotkania 15 grudnia


Spotkanie z Larą Gessler
Książnica Polska, godz. 17

Zioła w wersji słodkiej? Czemu nie! Desery wzbogacone ziołami według Lary Gessler. Udowadnia, że zioła potrafią odmienić smak każdego dania — również deserów. Jej książkowy debiut to przełożenie pełnej aromatycznych ziół kulinarnej tradycji na język współczesnej kuchni w 54 przepisach.
Lara Gessler, córka słynnej restauratorki Magdy Gessler, pasję do gotowania odziedziczyła po mamie i tacie — cukierniku. Fachu uczyła się od najlepszych mistrzów w Nowym Jorku, a doświadczenie zdobywała m.in. w restauracji londyńskiego hotelu Metropolitan. Spotkanie prowadzi Katarzyna Janków-Mazurkiewicz, dziennikarka „Naszego Olsztyniaka”.
[
2 książki dzięki Książnicy Polskiej
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

http://m.wm.pl/2016/12/orig/lara-gessler-353090.jpg

Koncert
Stand-up Warmia
Nowy Andergrant, godz. 20


Na scenie Sebastian Rejent, Jazda Stand-Up, czyli Czarek Sikora i Kuba Dąbrowski oraz Śledź Stand-Up z Białegostoku. Bilety: 10 zł.

Nowy Andergrant
2 bilety


SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


16 grudnia
Koncert
Małach Rufuz — Ambaras Tour 2016
Nowy Andergrant, godz. 20


Mitch Clips Management organizuje w Olsztynie koncert Małach & Rufuz i DJ Grubaz. Artyści promują swój nowy album Ambara$. Usłyszycie numery z tej jak i z poprzednich płyt MR. Supporty: Konspiracja Osiedlowa oraz Modzel. Bilety: 25 zł/ 35 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


KINO
Łotr 1. Gwiezdne wojny — historie


Akcja „Łotra” zakończy się dziesięć minut przed momentem, w którym rozpoczyna się historia przedstawiona w „Gwiezdnych wojnach: Nowa nadzieja” z 1977 roku. Najnowsza produkcja LucasFilm opowiada historię rebeliantów próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci — potężnej broni Imperium. Na ekranie zobaczymy m.in. Felicity Jones i Foresta Whitakera. To pierwszy z planowanych spin-offów sagi, które mają stworzyć antologię Gwiezdnych Wojen.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

17 grudnia
Koncert
35-lecie zespołu Lady Pank
Nowy Andergrant, godz. 19


Najbardziej legendarny polski zespół rockowy obchodzi w tym roku jubileusz 35-lecia! Założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 35 lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Razem z nim będzie można zaśpiewać ich największe przeboje „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Tańcz głupia, tańcz”, „Mała lady punk”, „Zamki na piasku”, „Zawsze tam, gdzie ty”, „Zostawcie Titanica” czy „Tacy sami”. Podczas 35-letniej burzliwej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w polsce. Bilety: 60 zł/ 70 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety5.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienieAby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 19 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 19 do 22 grudnia.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB