Poniedziałek, 25 czerwca 2018

Zadbaj o zdrowie! Mamy dla Was vouchery na badania!

2016-12-23 12:00:00 (ost. akt: 2016-12-27 10:45:48)

Podziel się:

Autor zdjęcia: pixabay.com

Zaplanowaliście już noworoczne postanowienia? Zmieńcie złe nawyki i postawcie na zdrowie. Mamy dla was vouchery na badania profilaktyczne akcji Miejskiego Szpitala Zespolonego — „Podaruj życie — wykryj raka”.Zdobądź voucher i postaw na życie. W Miejskim Szpitalu Zespolonym w Olsztynie tylko do końca grudnia trwa akcja „Podaruj życie — wykryj raka”. My rozdajemy vouchery, ale jeszcze do końca grudnia możesz kupić pakiet badań w promocyjnej cenie. Koszt pakietu wynosi tylko 99 zł.


W przypadku kobiet badania ułatwią wykrycie raka piersi, jajników, macicy, płuc, wątroby, trzustki, jelita grubego, przewodu pokarmowego, kości i ich metabolizmu. Dzięki niemu sprawdzicie też ogólną kondycję swego organizmu, stąd poziom mikroelementów i morfologia.
W przypadku panów badanie dotyczyć będzie nowotworów płuc, wątroby, gruczołu krokowego, przewodu pokarmowego, jelita grubego i trzustki. Tu także jest również test miażdżycowy, badania wątrobowe i morfologia.

Badania przeprowadzone będą na podstawie próbki krwi pobranej na czczo w całodobowym Laboratorium Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. Diagności Laboratoryjni pomogą pacjentom zinterpretować wyniki badań i poinformują o ewentualnych zagrożeniach.Panele badań:

• Kobiety:


— nowotwory narządów płciowych: jajniki , macica
— rak piersi
— żołądka i jelita grubego,
— morfologia krwi, kości i ich metabolizm, mikroelementy


• Mężczyźni:— rak prostaty
— zmiany nowotworowe żołądka, jelita grubego
— trzustki, wątroby, pęcherzyka żółciowego,
— morfologia krwi, test miażdżycowy, badania wątroboweWymienione pakiety można kupić w Miejskim Szpitalu Zespolonym w Olsztynie do 31 grudnia w cenie 99 zł. Ale można je też wygrać w naszym konkursie. Mamy dla Was 4 vouchery na badania: 2 dla kobiet i 2 dla mężczyzn. Chcesz zrobić niespodziankę swoim bliskim? Weź udział w konkursie!Aby zdobyć jeden voucher, wystarczy wysłać sms-a o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce x należy wpisać krótką odpowiedź na pytanie: dlaczego warto się badać? Sms-y należy wysyłać do 5 stycznia do godz. 23.59 pod numer 73601. Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Zwycięzcy konkursu zostaną o tym powiadomieni.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB