Piątek, 27 kwietnia 2018

O miłości i seksie w Książnicy Polskiej.

2017-01-10 10:00:35 (ost. akt: 2017-01-10 10:19:58)

Autor zdjęcia: archiwum autorki

Podziel się:

Wioletta Klinicka jest trenerem integracji personalnej i autorką poradników motywacyjnych. We wtorek, 10 stycznia w Książnicy Polskiej promuje swój debiut książkowy i powieść „Miłość odmieniana przez przypadki”. Start o godz. 17.30.

„Miłość odmieniana przez przypadki” to jej debiut książkowy Wioletty Klinickiej, na co dzień trenerki integracji personalnej, absolwentki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, która w Morągu odnalazła swój azyl. Teraz zaprasza do lektury książki, która nie jest zwykłym czytadłem o miłości, ale wnikliwą diagnozą relacji damsko-męskich, w których ważną rolę odgrywa nasza seksualność.
— Tak jak bohaterka jesteśmy wewnętrznie rozdarte; tak jak ona balansujemy między jej osobistym niebem a piekłem, między niewinnością a pożądaniem żywiołami, które nami targają. Przygoda, ciekawość, seksualność online. Nowa epoka wirtualnych miłości. Miłości odmierzanej tęsknotą wskazówek zegara. Po zalogowaniu się do sieci przebywamy w niewidzialnym katalogu. Dajemy sobie i innym pozwolenie (a może szansę?) na przeżycie czegoś, za czym tęsknimy: miłość, przyjaźń, a może…— recenzuje książkę Jolanta Stankiewicz, malarka.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB