Wtorek, 23 października 2018

Drugi tydzień ferii pełen atrakcji

2017-01-31 15:26:42 (ost. akt: 2017-01-31 15:36:40)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Podziel się:

W Olsztynie rozpoczyna się drugi tydzień ferii. Pamiętajcie, że trwa Zimowa Akademia Karate. Możecie też skorzystać z jednego z olsztyńskich lodowisk.

Propozycji na ciekawe spędzenie czasu wolnego w Olsztynie nie brakuje. Olsztyńskie instytucje przygotowały specjalny program na zimowy wypoczynek. Olsztyński Klub Kyokushin Karate zaprasza na kolejną odsłonę Zimowej Akademii Karate. Klub propaguje hasło: "W zdrowym ciele zdrowy duch". Popularyzuje m.in. sztukę karate oraz propaguje zdrowy styl życia bez narkotyków, papierosów i alkoholu. Udział w akademii jest bezpłatny. Zajęcia poprowadzi profesjonalna kadra instruktorska i trenerska — codziennie do 4 lutego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie, przy ul. Paderewskiego.
Młodzi mieszkańcy Olsztyna, którzy poza praktyczną stroną sportu chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat jego historii oraz organizacji największych imprez sportowych, powinni skorzystać z propozycji Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie. Podczas zajęć uczestnicy poznają historię Igrzysk Olimpijskich, zarówno letnich jak i zimowych. Dowiedzą się również wiele ciekawych rzeczy m.in. na temat Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn, Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym czy Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Podczas zajęć młodzież będzie miała okazję zapoznać się z regulaminami i zasadami rozgrywek tych imprez. Przewidziane są również dodatkowe atrakcje w postaci konkursów plastycznych i historycznych o tematyce sportowej.
Zaprezentowane zostaną też filmy nadesłane przez uczestników I, II i III edycji konkursu multimedialnego "Sportowcy Warmii i Mazur".
Mat. prasowe UM Olsztyn

Zimowa Akademia Karate odbędzie się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie przy ul. Paderewskiego
Zajęcia:


• I grupa — dzieci do 12 lat w godz. 17 - 18
• II grupa — młodzież powyżej 12 lat i dorośli w godz. 18.15 — 19.15
Uroczyste zakończenie Akademii odbędzie się 4 lutego o godz. 12.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB