Poniedziałek, 13 lipca 2020

Morsowe wydarzenie roku na plaży w Rukławkach

2017-02-07 10:07:54 (ost. akt: 2017-02-07 10:15:59)

Autor zdjęcia: arch. organizatora

Podziel się:

Będą pokazy strażackie, degustacje i zabawa zainspirowana Dzikim Zachodem. W niedzielę, 19 lutego na plaży Słoneczny Brzeg w Rukławkach czeka nas piąta edycja Dadajowego Zlotu Morsów z koncertem zespołu Skaner. Start imprezy o godz. 10.

Dziki Zachód nad Dadajem? To będzie możliwe tylko dzięki entuzjastycznie nastawionym do życia fanom morsowania. Kąpiel w lodowatej wodzie uwielbiają, a Biskupieckie Morsy od lat organizują jedną z najbardziej gorących imprez zimowych w powiecie olsztyńskim. I tak będzie i tym razem.
Impreza rozpoczyna się o godz. 10, a o godz. 13.30 setki osób zanurzą się w wodzie, która dla zwykłego śmiertelnika jest lodowata. W dodatku co roku morsy zanurzają się w innym klimacie. W tym wybrali western, więc nie zdziwcie się, jeśli na plaży w Rukławkach spotkanie kowboja.
— Zapowiadamy moc atrakcji zarówno dla ciała, jak i ducha. Będzie na co popatrzeć. Jednym z wydarzeń będzie czwarta już edycja Dadajowego Biegu Morsów o puchar Burmistrza Biskupca na dystansie 10 kilometrów — zachęca do udziału Andrzej Kołodyński, organizator. — Gwoździem programu będzie występ zespołu Skaner. Jednym się disco-polo podoba, drugim nie — ale wszyscy znakomicie się przy tej muzyce bawią. I tutaj będzie ku temu okazja. To będzie wydarzenie dla wszystkich tych, którzy zimą narzekają, że jest brzydko i szaro.
U nas będzie okazja, by wyjść z domu i dobrze bawić się na świeżym powietrzu.
Mors ma zawsze ma dobry humor. Przekonajcie się o tym w czasie imprezy. Wciąż też będzie można dołączyć do grona miłośników morsowania.

Zgłoszenia są przyjmowane pod nr tel. 601647306 i mailowo: andrzej.kolodynski@poczta.onet.pl oraz biskupieckiemorsy@gmail.com.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB