Czwartek, 22 października 2020

Seanse w kinie Helios. Mamy dla was bilety!

2017-03-07 10:23:08 (ost. akt: 2017-03-07 10:36:44)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

Przed nami seanse w kinie, które zadowolą fanów rodzinnej rozrywki i mocnych wrażeń. Będzie też najnowsza produkcja o Żołnierzach Wyklętych. W Nowym Andergrancie zagra m.in. Ten Typ Mes. Mamy dla was wejściówki!

10 marca


Koncert
Ten Typ Mes — Tour de AŁA
Nowy Andergrant, godz. 20


Artysta promuje najnowszy album „AŁA.”. Ten Typ Mes, to właściwie Piotr Szmidt, oceniany jako jeden z najlepszych raperów w Polsce. Nadal buntowniczy, ale też afirmuje życie, zachęca do aktywności i otwartości na drugiego człowieka. Nie interesuje go sława w celebryckim stylu, a tworzenie dobrej muzyki. Bilety: 35 zł/ 40 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

KINO
Chata


Wzruszająca opowieść o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia. Sam Worthington wciela się w rolę delikatnego faceta. Główny bohater filmu pogrążony jest w żałobie po śmierci dziecka. Otrzyma list, który będzie zaproszeniem do leśnej chaty i pozwoli mu zupełnie inaczej spojrzeć na otaczający go świat.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Kong. Wyspa czaszki


W zrealizowanej z roamachem reprodukcji zagrali m.in. Samuel L. Jackson oraz John Goodman. Wielką produkcję wytwórni Warner Bros wyreżyserował Jordan Vogt-Roberts. Razem z bohaterami znajdziemy się w latach 70. XX wieku. Grupa odkrywców w trakcie wojny w Wietnamie, zapuszcza się w głąb niezbadanego terenu położonego na Pacyfiku. I tam staną oko w oko z obrońcą wyspy — Kongiem.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Zło we mnie


Historia dwóch uczennic, które w czasie przerwy świątecznej zostają same w katolickiej szkole dla dziewcząt. Rodzice nie stawili się po odbiór córek. Jednocześnie w szkole pojawia się Joan — tajemnicza kobieta z mrocznym sekretem. Czy zdane wyłącznie na siebie dziewczyny poradzą sobie z demonami? W obsadzie horroru zobaczymy m.in.: zdobywczynię Teen Choice Award – Emmę Roberts („Królowe krzyku”, „American Horror Story”). Będą też: gwiazda serialu „Mad Men” Kiernan Shipka oraz James Remar („Dexter„, „Django”).
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Munio. Strażnik Księżyca


Twórcy „Małego Księcia” i „Kung Fu Panda” proponują animację, która podbije wasze serca. Podobnie jak bohater. Munio, psotnik z pewnej magicznej krainy, otrzyma ważne zadanie do wykonania. Razem z innymi bohaterem — Stalonem, ma strzec Księżyca i Słońca. Kiedy zaniedba swoje zadanie, będzie musiał szybko naprawić swój błąd.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Wyklęty


Kolejna filmowa historia o Żołnierzach Wyklętych. Główny bohater filmu ma też w sobie troszeczkę z Franciszka Przysiężniaka ps. „Ojciec Jan”, Zdzisława Brońskiego „Uskoka”. To tak naprawdę kompilacja kilku postaci, a to film o tym, jak długo może wytrzymać człowiek, w którego życie wpisana jest ciągła ucieczka. Większość zdjęć do filmu powstawała na terenie województwa świętokrzyskiego.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

11 marca


Koncert
Furia, Thaw, ARRM, UR
Nowy Andergrant, godz. 20


To będą najlepsi przedstawiciele polskiego black metalu. Na scenie katowicki zespół Furia, który ma n akoncie pięć studyjnych albumów. Ich ostatni krążek „Księżyc milczy luty” udowadnia klasę zespołu. Thaw z Sosnowca stawia na eksperymenty. W grupie są muzycy związani z takimi grupami jak Sun for Miles czy Searching For Calm. ARRM z Sosnowca to zespół, który powstał zimą 2010 roku jako solowy projekt gitarzysty Artura Rumińskiego z wyżej wymienionego Thaw. Dziś gra z nim Maciej Śmigrodzki, Rafał Miciński i Michał Leks. Na zakończenie UR z Leszna i black metal przyprawiony thrash i death metalem. Bilety: 40 zł/ 50 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 13 do 16 marca.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB