Poniedziałek, 21 maja 2018

Targi miłośników ogrodów
. PROGRAM!

2017-04-19 09:00:00 (ost. akt: 2017-04-19 11:47:41)
IX Wiosenne Targi Ogrodnicze „Pamiętajcie o ogrodach” na terenie WMODR

IX Wiosenne Targi Ogrodnicze „Pamiętajcie o ogrodach” na terenie WMODR

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Podziel się:

To wydarzenie wszystkich fanów ogrodnictwa. Weźcie udział w IX Wiosennych Targów Ogrodniczych „Pamiętajcie o ogrodach”, które odbywają na terenie ODR-u przy ulicy Jagiellońskiej od 22 do 23 kwietnia. Wystawcy czekają od godz. 9 do 17. Wiosenny sezon w ogrodach w pełni, więc targi są znakomitą okazją, by znaleźć wymarzone sadzonki czy cebule kwiatowe. Wśród wystawców znajdą m.in. producenci drzew i krzewów owocowych oraz ozdobnych, iglastych i liściastych, kwiatów doniczkowych i rabatowych, cebulek kwiatowych.

Będzie można też skorzystać z oferty firm zajmujących się m.in. architekturą ogrodową, zakupić sprzęt do pielęgnacji zieleni, nawozy i środki ochrony roślin.
To nie koniec targowych atrakcji. Wśród wystawowych stoisk nie zabraknie tych z rękodziełem. Smakołyki zakupicie na stoiskach z potrawami regionalnymi — czekać będzie pieczywo własnego wyrobu, smalec, wędliny, konfitury i miód.

Nowym elementem, który znalazł się w programie targów są, prowadzone przez profesjonalistów w swojej branży, pokazy projektowania i budowy ogrodów, aranżacji balkonów i tarasów przydomowych oraz pokaz cięcia drzewek owocowych.
Najmłodsi mogą szukać atrakcji w „wiosce dziecięcej”. Czeka nas pokaz ogierów, który odbędzie się w sobotę oraz prezentację zwierząt gospodarskich, futerkowych, ptactwa ozdobnego i gołębi rasowych. Podczas imprezy odbędą się liczne quizy i konkursy skierowane dla dorosłych i dzieci będące okazją do promocji regionu. Jak co roku nie zabraknie występów artystycznych, m.in. dzieci z przedszkola „Smerfy” oraz Olsztyńskiej Grupy Cheerleaders Soltare i koncertów – w tym roku z Norbim w roli muzycznej gwiazdy Targów.
Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła około 150 wystawców i ponad 20 000 zwiedzających.
IX Wiosenne Targi Ogrodnicze „Pamiętajcie o ogrodach”, które odbędą się od 22 do 23 kwietnia 2017 r. przy ul. Jagiellońskiej 91 w Olsztynie.
http://m.wm.pl/2017/04/orig/program-targi-380466.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB