Niedziela, 24 czerwca 2018

Food Trucki po raz drugi w Olsztynie!

2017-04-24 09:30:36 (ost. akt: 2017-04-24 09:38:59)

Autor zdjęcia: arch. organizatora

Podziel się:

Do Olsztyna po raz drugi przyjedzie ponad 20 samochodów serwujących smakołyki z różnych stron świata. Od 6 do 7 maja przy parkingu Aura Centrum czeka nas Festiwal Smaków Food Trucków.

Olsztyn dołączył do grona miast, w którym odbywa się wielkie święto „jedzenia prosto z wozu”. Festiwal Smaków Food Trucków odbywał się już m.in. w Trójmieście, Poznaniu, Szczecinie, ale też Toruniu, Bydgoszczy, Gorzowie czy Włocławku. 


Teraz na gości w Olsztynie czekać będą różnorodne smaki, od dobrze znanych burgerów i domowych zapiekanek, po specjały kuchni hiszpańskiej, meksykańskiej, węgierskiej czy też japońskiej. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować m.in.: węgierskich ciastek kominkowych z nutellą, tybetańskich pierożków, meksykańskiej chimichangi, pieczonych kasztanów, belgijskich frytek czy japońskiego ramenu.


Food Trucki podbiły nasze serca. Po jedzenie prosto z wozu chętnie sięgają wszyscy. Jego zaletą jest to, że zawsze jest świeże i przygotowywane na żywo. A właściciele trucków dwoją się i troją, by wymyślać coraz bardziej smakowite przepisy. 
To będzie smaczny weekend z atrakcjami. Zaplanowano strefę, w której będzie można spokojnie usiąść i zjeść przygotowane potrawy. Będzie muzyka, namioty w razie niepogody i aktywności dla najmłodszych.Festiwal Smaków Food Trucków przy parkingu Aura Centrum

Data: 6-7 maja 

Sobota w godz. 12:00 - 21:00

Niedziela: 12:00 - 20:00

Miejsce: parking przy Aura Centrum

Wstęp: bezpłatnyKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Parówkożerca #2230962 | 31.6.*.* 25 kwi 2017 14:45

    Przyjechałbym ale przez te objazdy z powodu remontów i tramwajów odechciało mi się.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz