Czwartek, 24 maja 2018

Warsztaty z partnerstwa publiczno-prywatnego

2017-05-18 09:56:05 (ost. akt: 2017-05-18 10:40:55) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: arch. UM Olsztyn

Podziel się:

To wydarzenie, w którym mogą wziąć udział m.in. przedstawiciele samorządów. Jednodniowe warsztaty z zakresu efektywności energetycznej odbędą się w czwartek, 25 maja o 9 w siedzibie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Warsztaty poświęcone efektywności energetycznej dla osób reprezentujących samorządy oraz zainteresowanych tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego organizuje Urząd Miasta w partnerstwie z Instytutem Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz Związkiem Gmin Warmińsko-Mazurskich.

— W pierwszej części spotkania przedstawione zostaną praktyczne założenia projektów ppp (partnerstwa publiczno-prywatnego - red.), ścieżki wdrażania projektów krok po kroku oraz plany miasta Olsztyna związane z wykorzystaniem formuły ppp — mówi Radosław Szcześniak  z Instytutu Partnerstwa Publiczno Prywatnego. — W dalszej części przedstawimy jak w formule partnerstwa publiczno-prywatnego przeprowadzić projekty z zakresu efektywności energetycznej  - modernizacji infrastruktury użyteczności publicznej - dla projektów termomodernizacyjnych oraz oświetleniowych. Na zakończenie warsztatów planowana jest krótka debata z uczestnikami o możliwościach realizacji konkretnych projektów oraz lunch połączony z konsultacjami.

Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych. Pełny program wydarzenia dostępny tutaj. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zamieszczony na stronie instytutu.

Instytut PPP to pierwsza w Polsce organizacja specjalizująca się w zagadnieniu partnerstwa publiczno-prywatnego. Jej misją jest pomaganie zarówno podmiotom publicznym jak i partnerom prywatnym w udanej realizacji projektów typu ppp. Cel ten realizuje m.in. poprzez edukowanie w zakresie ppp, specjalistyczne doradztwo oraz szereg aktywności obliczonych na upowszechnianie i doskonalenie modelu ppp, które podejmuje zarówno w kraju jak i zagranicą.
Więcej o wydarzeniu tutaj.
http://m.wm.pl/2017/03/orig/logo-z-listkiem-376182.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB