Wtorek, 24 kwietnia 2018

Terapia śmiechem idealna dla związku

2017-05-19 10:00:00 (ost. akt: 2017-05-19 10:19:03)

Autor zdjęcia: archiwum

Podziel się:

Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus, a pośrednikiem w tłumaczeniu zawiłych relacji damsko-męskich jest Grzegorz Kordek. 19 maja o godz. 18 w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym spotkanie ze słynnym terapeutą par. Mamy podwójne zaproszenie!

— Na naszych spektaklach pokazujemy nieoczywiste oczywistości. Żyjemy razem od zawsze, a jednak mało o swej psychice wiemy. Facet się dziwi: „wy naprawdę nie potrzebujecie naszych rozwiązań?”. A kobieta: „ty naprawdę nie chcesz, żebym cię pytała?”. My naprawdę jesteśmy różni. Mamy inne potrzeby. Jeśli zdamy sobie z tego sprawę, wówczas jesteśmy w stanie wiele kłótni zażegnać. Ale temat relacji jest trudny, nikt nie lubi się przyznawać, że czegoś nie czuje, nie rozumie, że ma problemy — mówi Grzegorz Kordek, ekspert komunikacji międzypłciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie, coach.
Jego misją jest ratowanie związków. A forma kabaretowa jest bezpieczna dla wszystkich,a jednocześnie sprawia, że można wyciągnąć trochę wniosków dla siebie. Dr Szczęście, bo też tak się o nim mówi, jest nie tylko „Zaklinaczem Kobiet”, ale też wie „Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem”. To terapia śmiechem, która pomoże wam przezwyciężyć codzienne trudności w relacjach. Seans „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” pomaga odnaleźć się trudnych sytuacjach, a jednocześnie sprawić, że będziecie mieć dobry humor. W trakcie trwania seansu będziecie się śmiać, odkrywać siebie na nowo oraz uczyć jak dokonać prawdziwych, pozytywnych zmian w waszym związku.
„Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus”

19 maja, godz. 18

Olsztyński Park Naukowo Technologiczny, ul. Trylińskiego 2
(Budynek BK) 


Bilety: 60 zł; do nabycia w Biurze Ogłoszeń „Gazety Olsztyńskiej” przy ulicy Partyzantów 28 w Olsztynie.
Informacje: 500-603-603
Mamy podwójną wejściówkę! Szczegóły na naszym profilu facebookowym!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB