Czwartek, 19 lipca 2018

Andrzej Pilipiuk i fantastyka w Ostródzie

2017-06-05 10:00:00 (ost. akt: 2017-06-05 10:29:45)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Podziel się:

Fantasmazuria to wydarzenie organizowane przez pasjonatów fantastyki dla pasjonatów fantastyki. Wśród zaproszonych twórców na konwencie pojawią się Andrzej Pilipiuk, Adrian Tchaikovsky czy Catherine Webb. Zapraszamy od 16 do 18 czerwca do Expo Mazury w Ostródzie.

Na uczestników Fantasmazurii czekają atrakcje, które ucieszą fanów fantasy, zarówno miłośników literatury jak i gier fabularnych RPG, gier planszowych, karcianych i bitewnych. Będzie można poznać zasady każdej z nich, pograć oraz wygrać fantastyczne nagrody w licznych konkursach. Oprócz tego będzie czekało na was wiele stoisk z ciekawymi gadżetami i produktami. Pojawią się też pisarze. Gościem festiwalu będzie m. in. twórca panteonu niezwykłych bohaterów literackich, którego książki są bestsellerami sprzedającymi się na pniu, czyli Andrzej Pilipiuk. Kolejnym pisarzem, który odwiedzi festiwal, jest Adrian Tchaikovsky, autor serii „Cienie Pojętnych”, który ma na koncie m.in. nagrodę Arthura Clarke’a za najlepszą powieść science fiction. Podczas Fantasmazurii będzie można porozmawiać również z Catherine Webb. Krytycy porównują jej styl do Terry’ego Pratchetta i Philipa Pullmana. Swój udział na konwencie zapowiedzieli też blogerzy i youtuberzy: Cyber Marian, Jakub K. Dębski pseudonim Dem oraz Nerd Kobieta. O wirtualnej rzeczywistości opowie z kolei Stanisław Mąderek, reżyser, scenarzysta i absolwent PWSTiT w Łodzi, twórca filmów fabularnych, seriali telewizyjnych i animacji. Gościem Fantasmazurii będzie też m.in. Tomasz Knapik, lektor, którego głos mogliśmy usłyszeć w takich kultowych produkcjach, jak „Terminator”, „Powrót do przyszłości” czy „Szczęki”.

Fantasmazuria odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2017 roku na terenie Centrum Targowego-Konferencyjnego Expo Mazury w Ostródzie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB