Czwartek, 26 kwietnia 2018

Gospel dla każdego w Olsztynie

2017-06-13 20:00:00 (ost. akt: 2017-06-13 16:35:18)

Autor zdjęcia: arch. organizatora

Podziel się:

Od 1 do 2 lipca w Olsztynie odbędą się X Warsztaty Gospel. Finał imprezy 2 lipca w filharmonii. W tym roku tego wyjątkowego śpiewu nauczą się najmłodsi.

Tegoroczne warsztaty poprowadzą Adam Kosewski i Gabriela Gąsior, trenerzy z popularnego programu „Bitwa na głosy”. Chór będzie wspierany muzycznie przez zawodowców z zespołu Holy Noiz. Tworzą go muzycy, którzy kiedyś wchodzili w skład Przemyskiego Chóru Gospel. Grupę mogła podziwiać publiczność wielu międzynarodowych festiwali, a współpracowali z wieloma znanymi artystami, m.in. z Mieczysławem Szcześniakiem, Natalią Kukulską, Peterem Francisem, Solomonem Faceyem, Karen Gibson, Ruth Waldron czy Brianem Fentressem. Ciekawym akcentem będą warsztaty Gospel Kids, skierowane do dzieci w wieku 6-12 lat.

Część warsztatowa odbędzie się w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie. Efekty pracy trenerów będziemy mogli podziwiać w czasie koncertu finałowego, który odbędzie się 2 lipca, o godzinie 19 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Żywiołowy charakter stylu gospel zapowiada niepowtarzalną atmosferę koncertu i prawdziwą duchową ucztę.

Organizatorami X Olsztyńskich Warsztatów Gospel jest Fundacja 36i6 i Kościół Zielonoświątkowy „Twoja Przystań” w Olsztynie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB