Piątek, 22 czerwca 2018

Akademia Karate ma 15 lat

2017-08-16 09:00:00 (ost. akt: 2017-08-16 09:11:31)
Od 21 do 26 sierpnia w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie czeka nas XV Letnia Akademia Karate

Od 21 do 26 sierpnia w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie czeka nas XV Letnia Akademia Karate

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Podziel się:

Ta impreza na stałe wpisała się już do kalendarza najważniejszych wydarzeń w mieście. Od 21 do 26 sierpnia w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie czeka nas Letnia Akademia Karate.

— Cieszy nas fakt, że co roku naszej Akademii towarzyszy duże zainteresowanie i nie możemy narzekać na frekwencję — podsumowuje Marek Wieczorek, prezes Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate, organizator. — Nie byłoby naszej imprezy bez rodziców, którzy przyprowadzają na nią swoje dzieci.

Jubileuszowa Letnia Akademia Karate ma mieć wyjątkową oprawę. Nie zabraknie też znanych i lubianych punktów programu, ale przede wszystkim będzie królować karate. Tajniki kaligrafii zdradzi Zbigniew Urbalewicz, języka japońskiego nauczy m.in. Ryszard Popławski z „Australian Academy”, o kulturze i tradycjach Dalekiego Wschodu opowie Japończyk — Yoichi Iida.

— Nasza akcja już na stałe wpisała się w życie sportowe Olsztyna — dodaje Marek Wieczorek. — Chcemy zachęcić dzieci, młodzieży i dorosłych do aktywniejszej formy spędzania wolnego czasu oraz propagować zdrowy stylu życia bez narkotyków, papierosów i alkoholu. Nie byłoby naszego wydarzenia bez wsparcia finansowego Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz Urzędu Miasta. W tym roku przygotowaliśmy uczestnikom jubileuszowe niespodzianki i upominki.

Zajęcia Akademii będą prowadzone nieodpłatnie, przez profesjonalnie przygotowaną kadrę instruktorską i trenerską w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie przy ul. Paderewskiego w trzech grupach wiekowych: 6 -9, 10-13 i pow. 14 lat.

Program XV Letniej Akademii Karate — od 21 do 26 sierpnia
godz. 17- 18 — grupa dzieci do 12 lat
godz. 18.15-19.15 — młodzież powyżej 12 lat i dorośli

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB