Piątek, 22 czerwca 2018

Ruszają prace na Partyzantów. Publikujemy schemat ze zmianami

2017-08-28 12:00:00 (ost. akt: 2017-08-28 13:09:19) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: UM w Olsztynie

Podziel się:

Miasto rozpoczyna przebudowę ulicy Partyzantów. W nocy, z soboty (2 września) na niedzielę (3 września) wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Prace związane z przebudową ul. Partyzantów będą przebiegały etapami.

W pierwszej kolejności roboty budowlane obejmą odcinek od ul. Samulowskiego do ul. Kajki. Na czas prac, ta część ulicy Partyzantów zostanie wyłączona z ruchu. Dostępny pozostanie tylko dojazd do posesji. Zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona w nocy, z soboty (2 września) na niedzielę (3 września). Na czas remontu wyznaczono objazd, który prowadzić będzie ulicami: Lanca, Mickiewicza, Dąbrowszczaków i Kajki.

W związku ze zmianą w organizacji ruchu skorygowane będą trasy przejazdu trzech dziennych linii autobusowych: 116, 120 i 309 (ta ostatnia wznawia kursowanie 1 października). Linie 116 i 120 od skrzyżowania ul. Partyzantów z ul. Kajki pojadą ulicami: Kajki, pl. Pułaskiego, Kościuszki do al. Piłsudskiego. Linia 309 również pojedzie ul. Kajki do pl. Pułaskiego, a dalej ul. Kopernika do al. Piłsudskiego. Zawieszone zostaną także tymczasowe przystanki "Teatr im. S. Jaracza" usytuowane po obu stronach ulicy przy skrzyżowaniu ul. Partyzantów i ul. Lanca. 

Na objętym budową odcinku, wykonawca prac, firma Balzola Sp. z o.o., zajmie się frezowaniem nawierzchni, pracami rozbiórkowymi oraz rozpocznie budowę kanalizacji deszczowej. Inwestycja "Przebudowa i budowa układu ulicznego w Centrum Olsztyna - ul. Partyzantów" ma zakończyć się w połowie 2018 roku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB